خرافات و بی‌ شرف گری در ایران موج می‌‌زند‎

در طولِ این چهل سالِ لعنتی ـ از آشوبِ ۲۲ بهمنِ ۵۷ خورشیدی تا به حال ـ بارها دیدیم که چطور در ایرانِ بیچاره و ذلیلِ ما خرافات و بی‌ شرف گری موج می‌‌زند، این حجمِ نادانی‌ و پدرسوخته بازی در حالِ رشدِ عجیبی‌ بوده و حالا محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت گفته که امام زمان و  حضرت زینب از تصویب لوایحِ گروه ویژه اقدام مالی (در پول‌شویی) ناراضی‌اند!

یعنی‌ آدم چقدر باید چغندر زاده باشد که این حرف‌ها را باور کند، چندی پیش خبری مبنی بر ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به اعضای مجمع تشخیص رسانه‌ای شد و صحبت کامل این عضو بی شرف مجمع تشخیص مصلحت این است که: در پیامک‌ها آمده «این لوایح را تصویب نکنید ـ تصویب این لوایح خیانت به خون شهدا و بی‌وفایی به امام است.

وی می‌گوید: در میان این پیامک‌ها تهدید هم وجود دارد، به هر حال در همه آن‌ها از امام زمان گرفته تا امام و انقلاب توصیه شده است خیانت نکنیم و پاسخگو هم باشیم، تعدادی هم نوشته اند حتما حضرت زینب از تصویب این لوایح ناراضی‌اند!

از خود می‌‌پرسم که ایرانیان حتما به این اخبار توجه نمی‌‌کنند، حتما از اسفناک بودنِ اوضاع خبر نداشته و به فکرِ ایران نیستند، وگرنه مملکت را فقر و بدبختی در خود گرفته و اینها حرف از خرافات می‌‌زنند، وای بر ما.

به اشتراک بگذارید: