خانواده های مثلا معظم شهدا، چرا در برابر ایران فروشی جمهوری اسلامی به چین خفه خون گرفته اید!؟

خیلی دوست دارم بدانم آن اوباشی که به اسم خانواده شهدا تا یک فیلم بر ضد سیاست های رژیم ساخته میشد، خشتک درانی میکردند و «کفن پوش» میشدند، اکنون کجا هستند؟ مگر نه اینکه این خانواده های معظم هر صدای مخالف رژیم را به بهانه اینکه ما «خون» دادیم خفه میکنند، آیا پیش فروش ۲۵ ساله ایران به اندازه فیلم «مارمولک» مهم نیست؟

خانم باکری، خانم همت، آیا پیش فروش ایران به اندازه «رای دزدی» و «حصر» نخست وزیر امام جنایتکاران مهم نیست؟ امروز درست در زمانی که شما خانواده های مثلا معظم سکوت را بر اعتراض ترجیح داده اید، باشرف ترین و شجاع ترین مردان این سرزمین در خیابان ها به جای شما فریاد زدند :

ایران فروشی نیست!

ایران فروشی نیست چون برای حفظ وجب به وجب این آب و‌خاک میلیون ها انسان خونشان را فدیه ماندگاری ایران کرده اند. دوره رنگ کردن مردم گذشته است. دیگر نه این ملت بیدار را میشود با «سبز» رنگ علف کرد و نه دیگر میشود رنگ «بنفش» را به رنگ های پرچم ایران گره زد. ایران بزرگ اسکندرها و‌چنگیزها و صدام ها و عمرها و خمینی ها را دیده است. همه این سفاکان سرانجام رفته اند و آنچه باقی مانده است پوست شیر این سرزمین بوده است. سکوت امروز شما یعنی همراهی با حکومت! امروز دیگر از «رای من کجاست» به «کشور من کجاست» رسیده ایم! براستی دقیقا کجا هستید؟ وقتی در دی ماه ۹۶ جوانان خوزستان را به خاک و خون کشیدند، شما خانواده های سهمیه و رانت کجا بودید؟ وقتی در آبان ماه ۹۸ وحوش خامنه ای و اوباش بسیجی مردم پابرهنه را در نیزارهای خوزستان به قتل رساندند، شما کجا بودید؟ وقتی هواپیمای اوکراینی را موشک سپاه در آسمان ایران منفجر کرد، شما کجا بودید؟ وقتی «ایران» را سید علی خامنه ای بی شرم و بی شرف به چین فروخت، شما کجا بودید!؟

باید همرزمان «ممد جهان آرا» آهنگ ممد نبودی مداح خمینی را دوباره از نو بنویسند!

ممد نبودی ببینی، ایران فروخته شد

ایران فروخته شد ایران فروخته شد ایران فروخته شد…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها