واحد پول خمینی نشان و آمارهای ۵۰ ساله نظام و اقتصادی که واقعا برای «خر» است!

جمهوری حماقت، استاد عوض کردن و پاک کردن صورت مسئله است. چند وقتی است که نظام هر آماری که میخواهد بدهد ، به دروغ ۱۰ سال هم از رژیم پهلوی به آن اضافه میکند تا به خیال خود «شریک جرم» برای خودش بتراشد اما ای دریغا که این قوم نادان نمیفهمد در دنیای امروز به راحتی میشود دروغ های نظام را رو کرد؛ البته ناگفته نماند مخاطب این آمارها همان رمه های بسیجی نخود مغز هستند گر نه نسل جوان و پرسشگر ایرانی خوب میداند که اوضاع ورشکسته کشور، ثمره اجرای همان خر شناس بزرگ قرن است که فرمود :

اقتصاد برای خر است!

طویله شورای اسلامی امروز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت (۴ مه) بار دیگر به موضوع حذف چهار صفر از پول ملی ایران پرداخت.

محمود بهمنی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این ‌باره گفت: «امروز واحد پولی ما ریال و واحد ریزتر آن دینار است در حالی که این واحد ۵۰ سال قبل تعیین شده و اصلاً دینار در مبادلات ما وجود ندارد و کسی هم همچنین پولی را در اختیار ندارد.»

او افزود:
«در ۵۰ سال گذشته قیمت‌ها در کشور ۳ هزار ۵۰۰ برابر رشد داشته است این در حالی است که حجم پولی ما فقط ۵۰۰ برابر رشد کرده است».

جمهوری جنایت و الاغ های طویله شورای اسلامی میتوانند آمار تلف شدگان کرونا را ۶۰۰۰ نفر کمتر اعلام کنند. اینها میتوانند میلیون ها رای مردم در زمان جنبش سبز را بدزدند، اینها میتوانند تورم ۶۰ درصدی را تنها در گزارش های دروغین خویش ۲۵ درصد اعلام کنند. اینها میتوانند تعداد جان باختگان کشتار آبان ماه ۹۸ را اصلا اعلام نکنند! اما اینها نمیتوانند قیمت دلار را در سیر صعودی اش در این ۴۱ سال تغییر دهند چرا که این قیمت در تمام گزارش های سالانه کشورهای دیگر موجود است!

حکومت جمهوری اسلامی دلار ۷ تومانی زمان شاه را تا این لحظه تبدیل به دلار ۱۶۰۰۰ هزار تومانی کرده است و این یعنی یک شکست سنگین برای اقتصاد کشور. دلار ۱۶۰۰۰ تومانی یعنی فقر مطلق اکثریت!

آقای بهمنی، گیرم چند صفر را هم از روی «پهن خمینی نشان» حذف کردید، با واقعیت های اقتصادی و خزانه خالی چه میکنید؟ تا به کی میخواهید گرسنگان را همانند آبان ۹۸ به گلوله ببندید؟ تا به کی میخواهید به مردم دروغ بگویید؟ یک روزی _ که چندان هم دور نیست_ میلیون ها گرسنه خیابان های تهران را فتح خواهند کرد و آنروز شما نامردمان باید همانند صدام به دنبال «لوله فاضلاب» باشید!

به اشتراک بگذارید: