حوزه های لواط کار پرور و مشکل تولید انبوه انگل های عمامه به سر!

از دیروزدر فضای وب فارسی عکسی دست به دست میشود که مربوط به یک نظر سنجی آخوندانه است. این مفعول سفید عمامه در نظرسنجی اسلامی اش دو زن را در کنار هم در خیابان قرار میدهد و از بقیه مردم میپرسد که یکی از این زنان با حجاب و دیگری بی حجاب است، اگر بخواهید به او تعرض کنید، کدام را انتخاب میکنید؟

مردک نادان، چون شما ابنه ای های حوزه از همان بچگی بدون هیچ قوانین حمایت کننده ای مورد تعرض و تجاوز قرار میگیرید، این دلیل نمیشود که تعرض و تجاوز امری عادی باشد. در نظر سنجی ات نوشته ای کشور ما!؟ کدام کشور؟ کشور شماها صحراهای گرم عربستان است. جایی که امروز اشغال کرده اید کشور شما نیست و سرانجام روزی از آنجا به بیرون پرتاب خواهید شد؛ البته اگرزیر دست و پای مردم له نشوید و ذرات کثیفتان به کف آسفالت ها نچسبد!

در هیچ کجای جهان جز در قلمرو داعش و طالبان و داعشیعه جمهوری اسلامی ، تعرض و تجاوز آزاد نیست؛ حالا چه قربانی با حجاب باشد و چه بی حجاب! واقعا در اعماق آن پهنخانه حتی یک سلول زنده گویی پیدا نمیشود. ویروس اسلام در هر مغزی خانه کند، آن کله دیگر با کله گوسپند فرقی ندارد.

مردک نادان در طول این ۴۴ سال و شاید بهتر است بگوییم ۱۴۰۰ سال منهای دوران رضا شاه کبیر، به هر که خواستید تجاوز کردید، هر که را خواستید، کشتید و اکنون هم فکر میکنید دنیای نرمال باید مثل حوزه علمیه باشد!

لابد شماها را بر اساس فرم باسن در شلوار برای غسل صبحگاهی انتخاب میکنند که ذهن شما به این راحتی جنایتی به نام تجاوز یا همان تعرض را برای انتخاب قربانی امری عادی می پندارد.

ای کاش در کنار تقاضا برای انحلال سپاه پاسداران، منشور نویسان و بیانیه نویسان و قانون اساسی نویسان که این روزها تعدادشان هم کم نیست و از گدا و شاهزاده هم در میانشان فراوان یافت میشود، فکری هم برای این کارخانه های تولید احمق و متجاوز و بیمار جنسی میکردند!

چرا هنوز کسی به این کارخانه های تولید ابنه ای های کودک سرباز نمی پردازد؟ مگر میشود به دنبال انحلال سپاه بود اما حرفی از این حوزه های لواط کار پرور نزد؟

نترسید. از آیت الله تا حجت الاسلام اینها پشیزی ارزش در میان مردمان عادی ندارند. همان مذهبی هایی که هنوز به دین اسلام معتقد هستند، دست واسطه ها را کوتاه کرده اند و این را خوب میدانند برای ارتباط با شیطانی به نام الله، نیازی به فرزندان لواط دوست حوزه نیست.

از این دین اهریمنی و بیماران جنسی اش نترسید! این آخوند احمقی که برای تجاوز نظرسنجی میکند، اگر در یک کشور آزاد این غلط ها را میکرد اکنون در گوشه ای از زندان های غرب مشغول خوردن آب خنک بود!

و در پایان این را اضافه کنیم که نتیجه این نظرسنجی از حماقت پرسشگر جالب توجه تر است!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx