حسین شریعتمداری کثیف دست از دروغگویی بر نمی دارد‎

این یارو ـ حسین شریعتمداری ـ نوکرِ حلقه به گوشِ فاشیست‌های اسلامی اخیرا در روزنامه کثیفِ خود گفته که: خانم هیلاری کلینتون، وزیر خارجه اوباما در کتاب خاطرات خود با عنوانِ انتخاب سخت تاکید می‌کند که به ۱۱۲ کشور سفر کرده بود تا از آنها بخواهد بعد از اعلام موجودیت این گروهِ داعش، آن را به رسمیت شناخته و یا دستکم با آن مخالفت نورزند!

در جای دیگر از همان نوشته گفته که: ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود بیش از ۷ بار اعلام کرد که داعش را دولت اوباما و با تلاش هیلاری کلینتون ساخته است و این ادعای ترامپ حتی در اوج تبلیغات انتخاباتی نیز تکذیب نشد.

ده‌ها فیلم و تصویر از کمک‌های تسلیحاتی و تدارکاتی ارتش آمریکا به تروریست‌های داعش در عراق و سوریه در دست است. این کمک‌های تسلیحاتی در دوره هر دو رئیس‌جمهور آمریکا، یعنی اوباما و ترامپ بوده است.

اسرائیل مجروحان داعش را به بیمارستان‌های تل‌آویو و حیفا منتقل می‌کرد و عکس‌های عیادت نتانیاهو از آنها را در رسانه‌های خود منتشر می‌کرد.

در هیچ جایی‌ از کتابِ هیلاری کلینتون این چنین چیز‌هایی‌ مطرح نشده است، دقیقا مشخص نیست چرا مترجمِ اصلی‌ کتاب اینگونه رفتار کرده است، دلیلَش این است که از این صحبتِ دروغ در خیلی از رسانه‌های دیگر ایرانی استفاده می‌‌شود، حتی در کتاب درسی آمده و عینا شبیه مطلبی است که خبرگزاری ایسنا در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ خورشیدی ـ به نقل از روزنامه الاهرام مصر منتشر شده است، خبرگزاری صدا و سیما نیز در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ خورشیدی ـ همین مطلب را از شبکه الاخباریه سوریه نقل کرده است.

در صورتی که اصل ماجرا این بوده که روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی که در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۳ خورشیدی منتشر شده توضیح داده که چگونه داستان جعلی اعتراف هیلاری کلینتون به ساختن داعش توسط آمریکا در کتاب خاطراتش در فیسبوک ساخته شده و در خاورمیانه پخش شده است.

این داستان از مصر شروع شده و از سوی مخالفان اخوان‌المسلمین و طرفداران نظامیان مصری منتشر شده است.

ظاهرا ماجرا از یک پست فیسبوکی شروع شده است، این داستان تخیلی، به عنوان مدرک در رسانه‌های مصری، تونسی، فلسطینی، اردنی و لبنانی گزارش شده است، کار تا آنجا پیش رفت که در مرداد ۱۳۹۳ خورشیدی وزیر خارجه لبنان در توییتر از سفیر آمریکا در این باره توضیح خواست، در پاسخ به این درخواست سفارت آمریکا در لبنان، در فیسبوک بیانیه‌ای منتشر و اعلام کرد این مساله صحت ندارد.

بنده اصلا علاقه‌ای به حزبِ دموکراتِ آمریکا نداشته و تنها رنج می‌‌برم که تا به این حد در ایران دروغ گویی، پرت و پلا نویسی شده بابِ کارِ یک عده‌ای و با این که ۶ سال از چاپ آن کتابِ درسی می‌گذرد، در تمام این مدت رسانه‌های رسمی و حتی تدوین‌کنندگان کتاب‌های درسی، واقعیات را نادیده گرفته و با اصرار به نشر و درج و تبلیغ یک داستان ساختگی ادامه داده‌اند.

بد وضعیتی را در ایران شاهد هستیم، ایرانیان هنوز هر چه می‌‌خوانند را باور می‌‌کنند، عده‌ای دیگر نیز برین باورند که برانداز تشریف داشته و دائم مثلِ سگ و گربه به جانِ دیگر سرنگون طلبان می‌‌افتند، با این وضعیت حکومتِ ضحاکی ولایت وقیح در ایران سقوط نخواهد کرد، ایرانیان هنوز در نکبت و نادانی‌ بزرگی‌ به سر می‌‌برند.

جوابِ آیندگان را چه خواهیم داد؟

به اشتراک بگذارید: