جهنمی به نام «جمهوری اسلامی»

امیر تتلو را حکومت به خاطر این ویدئو به دردسر انداخته است. ترکیه از دیرباز حیاط خلوت نظام بوده است و تتلو هم که یک خواننده عاصی رپ و‌ار ان بی است قاعدتا نمیدانست که به چه راحتی ممکن است معامله شود.

میشود از تتلو متنفر بود، چون کنار رییسی نشسته است و عکس انداخته است، اما انصافا فرق تویی که به روحانی رای دادی و چشم بر خون کشته شدگان جنبش سبز بستی، با او در چیست؟

هر کس در ایر ان ۸۳ میلیونی به اندازه مرتبه و شغل و موقعیتش آلوده به نظام شده است. یکی برای استخدام انگشتش را جوهری میکند، یکی برای قبولی در دانشگاه دولتی، یکی برای قرارداد بستن با سازمان هنری اوج سپاه، یکی برای مجری تلویزیون شدن، یکی هم‌مثل تتلو برای کنسرت گذاشتن در میلاد، مهم نیست تتلو را دوست دارید یا نه، مهم حمایت شما از اصول انسانی است. یک خواننده جوان و با استعداد را تا مرز جنون بردند و پس از استفاده تبلیغاتی در انتخابات او را مثل دستمال دور انداختند، او هم جنون زده چندی پیش حسین تازی و فاطمه تازی را زیر باد فحش و ناسزا گرفت و در این موزیک ویدئو آخرش، بازجو‌ و قاضی و سرباز و به قول خودش «کون» و «لواط» را به لجن کشید!

لواط بازان نظام از این ویدئو بسیار رنجیده شده اند، پس تصمیم گرفتند تتلو را از ترکیه با ترفندهای قانونی بربایند. امیدوارم با فشارهای مردم و سازمان های حقوق بشری، اردوغان تتلو را به نظام هدیه ندهد!

دفاع از حقوق انسانی امیر تتلو دفاع از هنر یا ضد هنرش نیست، دفاع از اصول انسانی است. او را در جهنم جمهوری اسلامی تنها نگذاریم!

به اشتراک بگذارید: