جنگ های نیابتی و غیر نیابتی نظام ربطی به ملت ایران ندارد؛ ما خودمان گروگان جاعش هستیم!

خوابی که خامنه ای برای ایران و خاورمیانه دیده است، هرگز تعبیر نخواهد شد. رویای تشکیل امپراتوری شیعی و تشکیل هلال منحوس آن رویایی متوهمانه است که نظام اسلامی سرانجام به گور خواهد برد. ۴۰ سال رذالت و‌جنایت و خیانت و تفرقه افکنی جمهوری اسلامی در خاورمیانه باعث شده است که ملت های ایران و عراق و لبنان امروز با صدای بلند نخواستن جمهوری اسلامی را فریاد کنند و نظام روز به روز نفوذش را در منطقه بیشتر از قبل دست بدهد.

کشتار معترضان عراقی و ایرانی و حمله به پالایشگاه عربستان و گردنکشی در خلیج فارس و گروگانگیری شهروندان دو تابعیتی و‌ نقض مفاد برجام و رساندن پول و سلاح به گروه های تروریستی چو حزب الله و حوثی و حشد الشعبی، دیگر هیچ جای بحثی برای جهان آزاد باقی نگذاشته است که باید سر این افعی هفت سر را از ته قطع کرد و این مهم هم اتفاق نخواهد افتاد، مگر اینکه فشار و‌کمک های بین المللی هم به کمک مردمان گرفتار خاورمیانه بیاید. مردمان مظلوم عراق و لبنان و ایران هیچوقت نمیتوانند با دست های خالی با اوباش جنایتکار و‌کودک کش نظام که در سرتاسر خاورمیانه و آفریقا عضو گیری کرده اند سرشاخ شوند و برای این هدف بی شک مردمان خاورمیانه به کمک های کشورهای غربی نیاز دارند.

مرزهای ایران در نقشه های دنیای امروز همان گربه دست و پا شکسته ای است که با فروختن خزر به روسیه توسط جمهوری اسلامی کوچکتر هم شده است؛ سوریه و عراق و لبنان وطن ما نیستند که امروز سربازان ایرانی در آنجا دارند فدای حفظ «اسد قصاب» میشوند.خزعبلاتی که این روزها خامنه ای و غارتگران ثروت ایران به عنوان «عمق استراتژیک» در جهت توجیه حضور تروریستی خویش در خارج از مرزهای ایران مطرح میکنند، عمق بلاهت و جهالت حکومتی است که مثلا ایده آخر الزمانی دارد و در پی ارشاد اسلامی جهان، کشور ایران و‌ملت ایران را هیزم آتش افروزی هایش کرده است.

روزی که یاسر عرفات تروریست در کنار سید احمد خمینی سقوط ایران را جشن گرفته بود و در مصاحبه ای عنوان کرده بود اکنون انقلاب فلسطین اینجاست، هیچکس متوجه نشده بود او چه میگوید؛ تا اینکه ۴۰ سال گذشت و با چشم خویش دیدیم ناپدری به نام جمهوری اسلامی برایش تروریست های لبنانی و فلسطینی و یمنی و عراقی خیلی بیشتر از یک ایرانی کپر نشین سیستانی اهمیت دارد.

در حالیکه خود اسراییلی ها و فلسطینی ها با تمام اختلافاتی که دارند در میادین ورزشی در کنار هم و در برابر هم به رقابت میپردازند، آنوقت حکومت جمهوری تروریستی جوان ایرانی را از مسابقه دادن با ورزشکاران اسراییلی منع میکند و نتیجه اش میشود نابودی آرزوهای یک ملت و مشتی ورزشکار بخت برگشته که به دلیل حماقت رهبر ابله مسلمین مجبور میشوند یا به صورت عمدی ببازند و یا به بهانه مصدومیت از مسابقات کنار بروند، که چه؟ اسراییل را حکومت نامشروع و غیر مردمی و گروگانگیر جمهوری اسلامی به رسمیت نمیشناسد!

همین دیروز خبر رسید استاد نوجوان و نابغه شطرنج جهان، علیرضا فیروزجا ترک تابعیت ایران کرد و پس از سعید مولایی و خیلی های دیگری که اکنون تابعیت کشورهای را گرفته اند، به جمع کسانی اضافه شد که به دلیل یک سیاست ابلهانه یهود ستیز جمهوری اسلامی خیلی مفت تقدیم دیگر کشورهای جهان شد تا در کنار غارت منابع زمینی این سرزمین، شاهد «یغمای ژنتیکی» ایران هم باشیم!

جمهوری اسلامی ادعا میکند حافظ منافع مسلمین سراسر جهان است اما یکی باید بپرسد چگونه وقتی مسلمانان چچنی و ایغورهای چینی توسط رفقای نظام سرکوب میشوند و به قتل میرسند، ولی امر مسلمین قلبش به درد نمی آید؟

خلاصه داستان اسراییل ستیزی نظام این است که رژیم مطمئن است مردم ایران نمیتوانند این رژیم را با دست خالی ساقط کنند بنابراین تنها گزینه ای که نظام از آن میترسد حمله احتمالی آمریکا و متحدانش است. اوباش جنایتکار و کودک کش ولی فقیه همانطور که دیدید ۳۰۰ هزار نفر را در سوریه با پشتیبانی «روسیه» کشتند تا «بشار اسد» در قدرت بماند، دیگر خودتان پس از کشتار ناجوانمردانه آبان ماه_ به ویژه_ قتل عام بیرحمانه مردم بی دفاع ماهشهر در نیزارها باید حدس بزنید که رژیم برای حفظ قدرت خود چند هزار نفر را خواهد کشت!

جمهوری اسلامی پهپادهای رنگارنگ و موشک های شهابش را اگر لازم ببیند شک نکنید بر سر مردم بی دفاع ایران آوار خواهد کرد؛ شک نداشته باشید که وقتی گفتند اگر قرار به رفتن ما باشد «زمین سوخته» تحویل شما میدهیم، شوخی نداشتند!

همیشه در کتابهای درسی تاریخ ما را از بیگانگان ترساندند، اما براستی چه کسی بیگانه تر از جمهوری اسلامی؟ چه بیگانه ای ویرانگرتر از این نظام اهریمنی تا کنون اینچنین توانسته بود کمر ملت ایران را چنان خم کند که در راست کردن دوباره اش چنین جای تردید باشد؟

کسی که نام های ایرانی را ممنوع میکند، کسی که دشمن کورش هخامنشی است، کسی که آب بر تخت جمشید روان میکند، کسی که فقر و فحشا و اعتیاد را مهندسی شده در سرزمین ما گسترش میدهد، کسی که کوچکترین اعتراض مدنی و بدون سلاح مردم را با گلوله پاسخ میدهد، کسی که ثروت ملی ما را در عراق و لبنان و فلسطین و سوریه و یمن خرج میکند، کسی که برای سیستانی ها مدرسه نمیسازد، کسی که سدها را خشک میکند و‌جنگل های کشور را غارت میکند، کسی که مشهد را فاحشه خانه شیعیان میکند تا مردک عراقی بیاید و زنان فقر زده ما را صیغه کند و بر سرشان دلار ۱۳۰۰۰ تومانی بریزد و تحقیرمان کند، کسی که ملت را به کلیه فروشی و کبد فروشی انداخته است، کسی که در بازداشتگاه ها به فرزندان ملت شیشه نوشابه فرو میکند، کسی که به دختران باکره پیش از اعدام تجاوز میکند، کسی که میلیاردها دلار برای خودش در روسیه و انگلستان سرمایه گذاری میکند و ذره ای دلش به حال کودکان سوخته شین آبادی و کپر نشینان سیستانی نمیسوزد، اگر «بیگانه» نیست، نامش چیست!؟

کسی که پس از پیروزی انقلاب سیاهش میگوید «خلیج فارس» کدام است و سپهسالاران ارتش را برای تضعیف ایران و‌خوش خدمتی به «شوروی» اعدام میکند، کسی که پرچم شیر و‌خورشید را ممنوع میکند، کسی که سرود ای ایران را ممنوع میکند، کسی که وطن پرستان را اعدام و وطن فروشان و قاتلان را تکریم میکند، کسی که میان ملت اختلاف میاندازد تا حکومت کند، کسی که مخالفان داخلی اش را به صورت قتل های زنجیره ای می کشد و مخالفان ایرانی مقیم خارج از کشورش را هم همانند بختیار و فرخزاد سلاخی میکند، اگر نامش بیگانه نیست، پس چیست و کیست!؟

بیایید جنایت های چنگیز و اسکندر و محمود افغان را لیست کنیم تا ببینیم آنها بیگانه تر با ملت ایران بودند یا این نظام اهریمنی!؟

رژیم جنایتکار و آدمکش جمهوری اسلامی هیچ شانسی برای ملت ایران قائل نیست و با تکیه بر بی رحمی و خشونتی که اعمال میکند مطمئن است اگر خطر حمله خارجی را دفع کند، حالاحالاها میتواند ایران را که از نظرش تنها یک مکان «جغرافیایی» است، غارت کند.

یادمان نرود در کنار جهل عمومی و اسلام خواهی اکثریت در زمان انقلاب، اگر دلارهای قذافی و آموزش های نظامی که چریک های نظام در لبنان و فلسطین دیدند دست به دست توطئه هایی که کمپانی های نفتی بر علیه شاه و «منافع ایران» به راه انداختند نمیداد، شاید هیچوقت خمینی و یاران اسلام زده و چریکی چروکش بر «ایران شاهنشاهی» پیروز نمیشدند.

نظامی که خودش محصول توطئه شرق و غرب بر علیه منافع ایران و بلند پروازی های شاه بود خوب میداند که بودنش در قدرت به نفع همه جهان است جز ملت ایران!

فقط نگاهی به اوضاع قطر و امارات و‌ترکیه پیش از انقلاب و پس از انقلاب بیاندازید تا بدانید چرا همسایگان ما از بودن این حکومت که به نفع منافع ملی آنهاست ، حمایت میکنند.

استثمار زرد چین و استعمار سرخ روسیه سالهاست ایران را میدوشند و آمریکای پیش از ترامپ هم سالها بود از ببر کاغذی نظام در جهت فروش سلاح به اعراب استفاده کرد و نتیجه اش هم در آخر همان شد که در سال ۸۸ جنبش سبز ملت ایران سرکوب شد و اوبامای برنده جایزه صلح نوبل!! برای خامنه ای نامه فدایت شوم نوشت و برجام بی فرجام را کلید زد…

اگر میبینید امروز نفس های نظام به شمارش افتاده است همه و‌همه حاصل تحریم ها و قطع شدن منابع مالی نظام است که تا پیش از تحریم ها خرج همه چیز میشد، جز خرج ملت ایران.

نظام تحریم ها را پیش زمینه حمله نظامی میداند. بنا بر گفته های مسئولین نظام تنها کشورهایی هم که ممکن است دست به این اقدام بزنند، آمریکا و اسراییل هستند؛ پس عمق استراتژیک نظام برای تحت فشار گذاشتن آمریکا و اسراییل و ایجاد نیروی بازدارنده در جهت بقا و استمرار نظام خلافت خامنه ای است ، نه حمایت از فلسطین!

حضور نظامی جمهوری اسلامی در فلسطین و لبنان و بویژه سوریه برای همسایه شدن با اسراییل است تا با بالابردن هزینه های هرگونه حمله احتمالی خارجی به نظام، جمهوری اسلامی بتواند با خیالی آسوده به غارت و سرکوب و‌کشتار مردم به گروگان گرفته شده ایران ادامه دهد. اسراییل ستیزی و رویای تشکیل هلال شیعی قسمتی از پازل «ماندگاری» و «استمرار» نظام است؛ به قولی فلسطین بهانه است، حفظ نظام «نشانه» است.

منافع ملی کشورها همیشه در یک خط قرار ندارد. آمریکا در جنگ جهانی دوم بر سر ژاپنی ها بمب های اتمی میریزد و کشورشان را شخم میزند اما امروز این دو کشور دوست و شریک استراتژیک یکدیگر هستند و برای مهار نفوذ و جاه طلبی های اژدهای چین مسائل گذشته خویش را فراموش کرده اند.

اگر تا دیروز منافع آمریکا و اروپاییان در حفظ این «جمهوری جنایت» بود، اما امروز ورق دارد برمیگردد و ممکن است منافع مخالفان داخلی حکومت با منافع مخالفان خارجی حکومت همپوشانی پیدا کند؛ یادمان باشد هر جنگی که جمهوری اسلامی در خارج یا داخل ایران راه بیاندازد_ چه نیابتی و چه غیر نیابتی _ جنگ ما نیست. مردم شریف ایران با هیچکس سر جنگ ندارند و پس از ۴۰ سال سیاه اکنون میخواهند همانند یک کشور متمدن با جامعه جهانی در تعامل و صلح و داد و ستد باشند.

درگیری های نظام با آمریکا و اسراییل در عراق و سوریه و یمن کم کم دارد به جاهای باریک میرسد، احتمال گسترش درگیری ها و کشیده شدن آن به خلیج فارس و داخل ایران زیاد است. یادمان باشد پروپاگاندای نظام اسلامی هر وقت خطر خارجی را احساس میکند، ایران ایران به راه میاندازد و هر زمان دست به سرکوب میزند، از اسلام عزیز مایه میگذارد. سرنوشت حججی و باکری ها و همت ها و‌چمران ها عبرتی باشد برای ملت؛ به هیچ عنوان نباید ملت ایران در صورت درگیری احتمالی نظام بیگانه جمهوری اسلامی با آمریکا و اسراییل ، در طرف نظام قرار بگیرد.

نگاهی به زندگی خانواده های شهدایی که به فساد نظام آلوده نشدند بیاندازید تا بدانید جنگ های نظام خمینی و‌خامنه ای تنها برای حفظ تخت «خلافت» است و ملت ایران پشیزی برای این حکومت ارزش ندارند.

اگر زمانی غرش هواپیماها و سوت موشک ها دوباره در گوشمان پیچید و گوینده رادیو و تلویزیون اعلام کرد علامتی را که هم اکنون میشنوید اعلام وضعیت قرمز است، به جای پناهگاه و روانه شدن به «خط مقدم» جبهه های مثلا حق بر علیه باطل، باید از همپوشانی منافع ایران با قدرت های خارجی نهایت بهره را برد و با رفتن به سمت خیابان «پاستور»، ولایت وقیح و پاسداران جنایتکارش را به زباله دان تاریخ سپرد و ایرانی نو بنا کرد.

نه آمریکا و نه اسراییل هیچ مرزی با ما ندارند و جهان امروز هم جهان گذشته نیست که به این راحتی ها بشود کشوری را اشغال کرد. ای کاش نیروهای نظامی نظام ایدئولوژی زده نبودند و منافع «ایران» و ایرانی را بالاتر از اسلام قرار میدادند. ای کاش پیش از آنکه دیر شود، ملت و نیروهای نظامی ایران در یک خط قرار میگرفتند و این رژیم کودک کش را به زباله دان ناریخ می سپردند. هنوز هم هستند کسانی چو‌ رضا پهلوی که امید دارند نیروهای نظامی به مردم بپیوندند اما آیا با توجه به کشتار آبان ماه و شقاوتی و بربریتی که مزدوران نظام از خود نشان دادندمیشود در چنین رویای کودکانه ای غرق شد!؟

فقط یادمان باشد آدرس دشمن را اشتباه به یکدیگر ندهیم. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن آمریکاست! رو به میهن، پشت به دشمن، ایران را از فرقه تبهکار جمهوری جنایت پس خواهیم گرفت!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها