جنایت های بی پایان جاعشیه؛ حضور ۷۰۰ طلبه چینی در قم، علت آمار بالای مرگ‌ومیر کرونا در ایران

دکتر سید محمدحسین بحرینی امروز، ۵ اسفند ماه، در نشستی با روسای رسانه استان خراسان با اشاره به اینکه میکروب‌ها سایز بزرگتری از ویروس دارند و ویروس‌ها سایزی در حد نانومتر دارند اما می‌توانند جهش زیادی داشته باشند، گفت: نیوکرونا یک دسته از ویروس‌های معروف دنیاست که متاسفانه اطلاعات زیادی در خصوص این ویروس وجود ندارد و حتی در کشورهای مختلف علایم بالینی این بیماری متفاوت است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت :زمان و دوره کمون این بیماری بین ۱۴ تا ۲۰ روز است و احتمال زیاد بسیاری از افراد این ویروس را مبتلا می شوند اما به دلیل سیستم ایمنی قوی که دارند، هیچگونه علائمی ندارند اما این افراد می توانند ناقل بیماری باشند.

وی افزود :  آمار مرگ و میر بالای کرونا در ایران به دلیل حضور ۷۰۰ طلبه چینی در حوزه علمیه قم بود که زمینه انتشار این بیماری را فراهم کرده است.

پخش این ویروس در ایران ممکن است حاصل آزمایشهای پنهانی سپاه قدس با کمک دانشمندان چینی باشد !

آیا تا کنون فکر کرده ایم چگونه چینی که مسلمانان ایغور را به بدترین شکل سرکوب میکند، اجازه داده است که ۷۰۰ نفر برای تروریست شدن به ایران بیایند؟

از این ۷۰۰ نفر چند نفرشان متخصص ساخت سلاح های میکروبی هستند، خدا داند!

استیون دبیلو موشر رئیس «موسسه تحقیقات جمعیت در آمریکا» در مقاله‌ی خود در روزنامه‌ی نیویورک پُست به طرح احتمالات تکان‌دهنده‌ای از منشأ انتشار ویروس کُرونا در چین و اکنون بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران پرداخته و ادعاهای مقامات چین را مورد پرسش‌های جدی قرار داده است.

این نویسنده پیشتر نیز نقش مهمی در افشای سوء استفاده از کودکان در چین و نقض حقوق بشر در سیاست‌های کنترل جمعیت این کشور داشته است. وی در گزارش خود با عنوان «قصه‌ی چینی‌ها را باور نکنید؛ کُرونا از یک آزمایشگاه به بیرون سرایت کرده» ادعاهای مقامات چین مبنی بر انتشار ویروس کُرونا بطور مثال از خفاش یا مار را رد کرده است.

https://nypost.com/2020/02/22/dont-buy-chinas-story-the-coronavirus-may-have-leaked-from-a-lab/

به هر روی چه کسی مظلوم تر از مردم ایران؟ پول نفتش را خرج فلسطین و لبنان و سوریه و عراق میکنند، آنوقت وقتی هم اعتراض میکنند، اوباش حشد الشعبی و فاطمیون را جنایتکارانی مثل سردار سلیمانی به جان ملت می اندازند و در آخر طلبه های حرام زاده نظام هم میگویند ای زنان ایرانی بروید صیغه حشد الشعبی بشوید!

در حالیکه برای خود ملت ایران ماسک وجود ندارد، یک میلیون ماسک را نظام به چین هدیه میدهد.

پشت این پخش شدن کرونا هم خبرهایی است که ما هنوز نمیدانیم، هر چه هست، نظام بدش نمیآید مردم را اینگونه در وحشت نگاه دارد تا کسی سراغ کشته های آبان و تقلب مجلس را از نظام نگیرد.

ممکن است ورود این ویروس به ایران ناخواسته بوده باشد اما عدم پیشگیری دولت و پنهان نگاه داشتن ماجرا از چشم مردم_ آن هم تنها و تنها برای برگزاری سیرک دوگانه ۲۲ بهمن و انتصابات_ نه تنها خیانتی ملی و مهندسی شده است، بلکه نوعی نسل کشی است.

هیج بعید نیست نظام و سپاه قدس ویرانگرش روی پروژه سلاحهای بیولوژیک کار کرده باشند و همانند مراکز هسته ای سابقا مخفی، زرادخانه های شیمیایی داشته باشند.

وجود ۷۰۰ طلبه شاید ظاهر ماجرا باشد و پشت پرده خبرهای دیگری در جریان باشد. هر چه هست، این نظام از هر راهی که میتواند دارد ایرانیان را از بین میبرد.

یک سری را در جنگ کشتند. یک سری را در زندان ها، یک سری را در خیابان، یک سری را در جاده های نا امن با سلاح کشتار جمعی سایپا ( پراید) و حالا یک سری را هم با یک ویروس مشکوک و مهندسی شده!

به راستی تا به کی باید شاهد کشته شدن هموطنان خویش باشیم؟ به راستی تا به کی باید این مملکت تعطیل باشد؟ صحنه های حمله زامبی ها به یکدیگر، به زودی به دلیل بی لیاقتی مسئولان در ایران اتفاق خواهد افتاد. کاش نادری پیدا شود…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها