جناب ف.م سخن کمی کلاهتان را بالا بیاندازید

جناب ف.م.سخن، بنده اغلب مطالب شما را خوانده و یکی از علاقمندان به مطالب شوخی و جدی شما هستم . اما واقعیت این است یا معنی مبارزه را بد فهمیده اید یا با استراتژی های مبارزه آشنا نیستید.
برخی مواقع شک می کنم که مطلب برای خود شماست یا یک نفر دیگر آن را نوشته. استاد گرامی مطلب “حالا با این لوسگریِ «نه به جمهوری اسلامی» به جمهوری اسلامی آسیب زدیم یا به مخالفان آن؟” که در مورخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ در سایت گویانیوز منتشر کرده اید، آیا واقعا یکبار قبل از انتشار آن را خوانده اید؟
یعنی شما متوجه نشدید چرا این اقدام از سوی بانیان آن شکل گرفت؟
بسیاری از اشخاص چقدر مطالب مختلفی در رسانه های دیداری و شنیداری و … منتشر کردند، و از اپوزسیون تقاضای اتحاد و همبستگی را نمودند . هیچکدام از ابتکارات کارگر واقع نشد به دلیل این که هیچکس دیگری را قبول نداشت ( فرض می کنیم تمامی اشخاص و گروههای اپوزسیون واقعی اند و نه ساختگی یا فیک). یا هر شخص و گروه با برخی ایده ها و تئوریهای دیگری مخالف بود و یا آنقدر بهانه و عذر آوردند که ناگاه یک گروه باهوش به درستی اقدام به محک زدن این جو فروشان گندم نما را نمودند. این طور شد که گفتند فعلاهدف همه مخالفین این باشد نه به جمهوری اسلامی( گذر از جمهوری اسلامی). ما آینده و سرنوشت کشور را به دست (رای) مردم خواهیم سپرد.  و ناگاه بدرستی چهره واقعی بسیاری از این فیک ها مشخص شد و نقاب از چهره شان افتاد. الغرض ابتکار ” نه به جمهوری اسلامی” اگر هیچ حسنی نداشت حداقل چهره ریاکار برخی متقلبین را رسوا کرد. چرا که روزی نبود که شخص یا گروهی به دلایل واهی مخالفت خود را با این اقدام علنی نسازد!
دومین مزیت این ابتکار وصل کردن آن به انتخابات با تحریم گسترده مردمی ( این بار با هدف زیر سوال بردن مشروعیت حکومت غیر مشروع جمهوری اسلامی) بود. چرا که این موضوع در صورت تحقق یافتن ، باعث بستن دهان لابیست ها و برخی چهره های سیاسی سایر کشورها در خصوص مقبولیت نظام نکبت اسلامی خواهد شد.
جناب سخن کوتاه آن که کمی کلاه خود را بالا بیاندازید!

ماهان ایرانی

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
8 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها