جناب ظریف، عذرخواهی؟! شرمت باد!

خبرگزاری تسنیم به نقل از منابع نامعلوم نوشت که محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، قصد دارد به خاطر گفته‌های خود در فایل صوتی لو رفته به طور علنی عذرخواهی کند.

جناب ظریف، واقعا شرم نمی کنی؟ الان به غیر از تصدیت در سایر مشاغل و سمت های دولتی در این چهل و دو سال، حداقل ۸ سال در ویترین سیاست خارجی رژیم نکبت اسلامی در حال دروغگویی و ماله کشی بر جنایات رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی هستی، مرتب با دروغگویی و پلشتی نمک برزخم مردم ایران می ریزی، آن گاه بخاطر اعتراف برای حقایقی که مثل روز بر همگان روشن بود، قصدعذرخواهی داری؟

شرم نمی کنی از خانواده های ۱۷۶ مسافر هواپیمای اوکراینی، از صورت کودکان معصوم و قربانی هواپیمای اوکراینی؟ براستی چه چیزی باعث این همه رذالت در وجود تو شده؟

نوار مصاحبه تو مربوط به اسفند ماه ۱۳۹۹ است، کمتر از دوماه قبل از آن ( دی ماه ۱۳۹۹) باز هم با دروغگویی و ریاکاری توئیت زده ای که :

پس از تراژدی پرواز PS752، من و بسیاری دیگر تأکید کردیم تمام احتمالات از جمله نفوذ خارجی و مداخله الکترونیکی، باید مورد تحقیق قرار گیرد (فارغ از فایل صوتی جعلی).

 نهایتاً خطای انسانی به‌عنوان عامل شناسایی شد.

ایران به تحقق عدالت کامل برای قربانیان متعهد است.

این در حالی است که تو مطابق اعترافات فایل صوتیت از روز اول می دانستی که رژیم چه جنایت هولناکی را رقم زده است! بگذریم از این که در یک فایل صوتی دیگر که مدت ها پیش از فایل جدید منتشر شده، پیشنهاد داده بودی که می توان هزار دلیل برای این اقدام آورد:

توضیح دلیل سرنگونی این هواپیما «هزاران احتمال» وجود دارد، از جمله اینکه دو یا سه نفر «نفوذی» این حمله را عمدا انجام داده باشند که این گزینه «اصلا نامحتمل نیست.»

تو بخاطر دور زدنت در قضیه دعوت بشار اسد، تصمیم به استعفا گرفتی اما بخاطر چنین جنایت هولناکی ، شرط عافیت پیشه کردی؟

توبجای عذرخواهی احتمالی از رهبر خرفتت ، کفتارهای سپاه و ملاها بایداز مردم نجیب و مظلوم و تک تک این خانواده هایی که ماه ها به دروغ با احساساتشان بازی کردی عذرخواهی کنی. از خانواده ۱۵۰۰ جانباخته آبان سیاه.

با این حال مطمئنم امثال تو هیچ گاه شهامت عذرخواهی از مردم را ندارید. تو مرزهای وقاحت را درنوردیدی!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها