جمهوری نظامی یا جمهوریخواهان مسلح

سعید حجاریان در حال انجام سناریوی خطرناکی ست… اطلاعات سپاه با همکاری سلبریتی ها در حال کودتاست..

اکثر هنرمندان، همان کسانی که از سال ۱۳۸۸ از اصلاح طلبان حمایت کردند و شیرازه جریانات سیاسی داخلی را در دست گرفتند ظاهرا با سناریوی جدید سپاه که با همکاری موسسین وزارت اطلاعات طراحی و نوشته شده، همکاری می کنند و در حال حذف نهاد رهبری و تاسیس یک جمهوری نظامی هستند.

مسعود کیمیایی و دیگر فیلمسازان مطرح جمهوری اسلامی به همراه کلیه مراکز هنری و رسمی تهران و شهرستان ها با حمایت از «اعتراضات مردمی» و عدم شرکت در جشنواره فجر، دعوت به تظاهرات از طرف رخشان بنی اعتماد و توصیه و تبلیغ اساتید جمهوریخواه در مراکز علمی برای پیوستن صلح آمیز به تظاهرات با روشن کردن شمع و با تهیه و تکثیر بنر های آماده و شعارهای هدفمند با وزارت اطلاعات همکاری کرده و در حال اجرای بخش اول سناریوی آنها هستند.

اتاق فکر وزارت اطلاعات به سرکردگی سعید حجاریان با در نظر گرفتن خشم و نفرت مردم از نظام و آگاهی از مسلح شدن آنها و پیشبینی صد در صدی سقوط نظام در صورت تکرار دوباره نوع اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ ، دست به اجرای سناریوی کثیف دیگری زده و در این بین از اکبر گنجی، حسین دهباشی، شهریار زرشناس و جمعی دیگر کمک می گیرد.

طراحان این طرح بر روی نارضایتی و مخالفان حکومت حساب کرده و می دانند هر جناحی می تواند با توجه به اکثریت ناراضی جامعه، بخشی از آنها را به خیابان بیاورد. از همین روی با اجرای قدم به قدم سناریو، حضور نیروهای ضد شورش در کنار مردم و در عین حال عدم سرکوب و با رفتاری به شدت متفاوت با آنچه در آبان ۹۸ داشتند و همچنین جهت دهی به خواست و مطالبات دانشجویان و در آخر با ایجاد موجی نو، دوباره کنترل جامعه را به دست بگیرند و با کمی تعدیل در روبنا و ظاهر نظام، رضایت نسبی جامعه را کسب کرده و بعد به حکومت علناٌ نظامی خود ادامه دهد.

بیهوده نیست وقتی بی بی سی از سقوط هواپیمای اوکراینی گزارش می دهد و سعی می کند به جای سپاه، ارتش را به عنوان آمر معرفی کند.. تلویزیون ایران اینترنشنال هم هدفمند شعار نه شاه نه شیخ را بولد می کند.. و در کمال تعجب صدا و سیمای جمهوری اسلامی خبر از تظاهراتی می دهد که انتقاداتی به «نظام حکومتی» دارند..

«جمهوری خواهان مسلح» سنبه پر زوری دارند و خواب های خوبی برای ایران ندیده اند..

اگر میهن پرستان و وفاداران به تاریخ و تمدن ایران در ادامه تظاهرات خود سمت و سوی خواسته هایشان را در شعار ها فریاد نزنند پس باید گفت متاسفانه همه ما بزودی شوکه خواهیم شد..

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها