جمهوری جنایتکاران و متجاوزان و متقلبان اسلامی؛ درخواست یک نماینده مجلس برای بررسی مدرک تحصیلی روحانی و همه مقامات!

انگلیسی ها در حال ساختن دکتری دیگر پس از خمینی!
یک عضو کمیسیون آموزش مجلس دهم خامنه ای خواستار بررسی مدارک تحصیلی رییس جمهوری ایران، برادر او، راه‌یافتگان به مجلس و همه مقام‌های کشور شد.

محمد جواد ابطحی گفت: «ابتدا باید مدرک تحصیلی رییس جمهور و بعد باید مدارک تحصیلی همه مسئولین، مقامات، مدیران کل و نمایندگان مجلس و منتخبان مجلس یازدهم بررسی شود.»

پیش از این نیز گزارش هایی درباره اشکال در مدرک دکترای حسن روحانی مطرح شده بود. حسن روحانی در حالی ادعای گرفتن مدرک دکترا از اسکاتلند دارد که در اوایل انقلاب هم بی مدرک معتبر خودش را دکتر معرفی کرده بود.

در جمهوری لات ها ، دکترهایش هم بهتر از مموتی و حست کلید نمی شوند!

کمیسیون آموزش مجلس هم در گزارشی اعلام کرده که در نحوه پذیرش حسین فریدون، برادر رییس جمهوری ایران، در مقطع دکترا در دانشگاه شهید بهشتی «تخلف» رخ داده است.

همچنین عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان بیضه های نظام امروز اعلام کرد که سینا کمالخانی، کاندیدای راه‌یافته به مجلس یازدهم از تفرش، به دلیل معتبر نبودن مدرکش نمی‌تواند وارد مجلس شود. 

خبرگزاری فارس هم در روزهای گذشته خبر داد که یکی از منتخبان مجلس در یکی از شهرستان‌های استان اصفهان «در دریافت مدرک تحصیلی خود دچار مشکل شده و نتوانسته مدرک معتبر و مورد نیاز وزارت علوم را ارائه کند».

هزمان، ‌اسدالله عباسی،‌ سخنگوی هیات رئیسه مجلس،‌ نیز اعلام کرد که مدرک تحصیلی تعدادی از منتخبین مجلس یازدهم از استان گیلان «اشکالاتی» دارد.

واقعا مملکت گل و بلبل که میگویند، همین است!

به اشتراک بگذارید: