جمهوری اسلامی سربازان کوکی‌اش را رونمایی می‌کند

این روزها انقلاب ملی ایران در دو جبهه ادامه دارد یکی در خیابان و کوچه‌های شهرها و دیگری در رسانه‌ها. آنچه رژیم برای استمرار حکومتش در خیابان‌ها انجام می‌دهد جنایتی سنگین و پر سابقه است برعلیه شهروندان ایرانی در سراسر کشور. گسیل مزدوران مسلح به انواع سلاح‌ها و تجهیزات نظامی و انواع گلوله‌ها و پرتابه‌های شیمیایی و کشتارجمعی و هجومی که کاربردشان بیشتر در جبهه‌های جنگ است که با قصاوت تمام و بی رحمی کامل در حق مردم مظلوم و دختران و پسران ایرانی به کاربرده می‌شود. و این اقدامات چون ننگین و غیر انسانی است رژیم نیاز دارد که با توسل به دروغ و فریب و ریاکاری جلوی انتشار آن را بگیرد تا اعتراض جهانیان را متوجه خود نکند اما خوشبختانه تا به امروز کمترین موفقیت را در مخفی کاری (که در آن استاد کامل است) داشته است و آن هم به این دلیل است که رشته کار از دستشان خارج شده و در سراسیمگی حوادث همیشه بند را به آب داده‌اند و در لاپوشانی جنایات حماقت خود را بیشتر آشکار کرده‌اند و در این راه تمام ابتکارات رذیلانه‌ی خود را در رسانه‌ها رو کرده‌اند.

نمیدانم کجا این یادداشت را خواندم که شخصی می‌گفت: (جایی که رسانه‌ها تحت اختیار دولتند یعنی مسئولین دروغگو هستند.) رسانه‌های رژیم اسلامی سراپا در خدمت اهریمن هستند و حتی به این هم بسنده نکرده‌اند و افراد بسیار زیادی را در شبکه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی به مزدوری گرفته‌اند و به قول معروف مدتها در آب نمک خوابانده‌اند که برخی از آنان در قالب مخالف مدتها سرگرم خنداندن مردم بوده‌اند و یا ابراز مخالفت آبکی با حکومت اسلامی کرده‎اند و حالا چهره‌ی واقعی خود را رو کرده‌اند و بیشتر تبدیل به سنگری شده‌اند برای هجوم به مبارزین راستین.

یک نمونه‌ی اخیر شخص سینا ولی‌الله است که برای جریحه دار کردن احساسات مردم به میدان آمده و در کسوت یک مجاهد با تکرار شعار آنان به دهن کجی به انقلاب مردمی ایران پرداخته که می‎توان تاسف خورد بر حال ایشان که شخصیت کوچک خود را اینگونه نشان داده است

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها