جمهوری اسلامی؛ جنایتکاری برای تمام فصول

سرانجام به مدد پیشرفت تکنولوژی و هوشمندی شهروند خبرنگاران ایران ، رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی مجبور شد اعتراف کند خودش هواپیمای اوکراین را ساقط کرده است.

اعترافی تلخ و دیر که باز طبق معمول همه را مقصر این اتفاق جلوه دادند به جز خودشان ! بیانیه ای دیرهنگام و تلخ که نه تنها باعث تسلی خاطر بازماندگان نخواهد شد، بلکه بیش از پیش به دنیا و ملت ایران ثابت خواهد کرد که این رژیم اصلاح شدنی نیست و اگر دنیا میخواهد صلح بر جهان حاکم شود، باید این رژیم از میان برود.

رژیم کثیف جمهوری اسلامی با بحران زنده است. بحران پشت بحران و بیچاره مردمی که به این فلاکت و حقارت توصیف ناشدنی خو گرفته اند.

جمهوری اسلامی سرنوشت محتوم ما نیست. همان نخبگانی که در هواپیمای اوکراین به دست شنیع ترین و وقیح ترین و بی شرم ترین فرزندان اسلام ناب محمدی به قتل رسیدند، اگر ایران را جمهوری اسلامی ویرانکده امروز نکرده بود، چرا باید در کشوری جز کشور خود زندگی میکردند؟

مهاجرت در همه جای جهان اتفاق می افتد اما این رفتن ها و برنگشتن ها نامش «فرار مغزها» است. مغزهایی که باید در خدمت این سرزمین مصیبت زده میبودند، توسط نظام اشغالگر جمهوری اسلامی در آسمان کشورشان به قتل رسیدند تا پرونده ای دیگر به کارنامه ۴۰ سال جنون و حماقت نظام اشغالگر اضافه شود.

ملت شریف ایران، تا به کی باید تاوان حماقت های دنباله دار نظام را بدهیم؟ تا به کی باید عده ای در نیزارها، عده ای در خیابان ها و عده ای در آسمان توسط جمهوری اسلامی به قتل برسند و ما تنها نظاره گر باشیم؟

میدانید سپهبد جنایت، سلیمانی به هلاکت رسیده که برایش حتی عده ای از مخالفان نظام به سوگ نشستند نماینده همین جنایتکارانی بود که مردم را در هوا از زندگی ساقط کردند؟

چه اندوهناک که باز عده ای گوسفندوار برای قصاب دل سوزاندند!خمینی جنایتکار گفته بود آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند، او راست میگفت این آمریکا نیست که ایران را ۴۰ سال است به خاک سیاه نشانده است؛ این جمهوری اسلامی جنایتکار است که در کمتر از چند ماه نزدیک به ۲۰۰۰ نفر را در زمین و آسمان به قتل رسانده است!

شما که هنوز فرق هواپیمای مسافربری را با جنگنده های جنگی نمیتوانید تشخیص دهید، غلط میکنید که با مشتی آهن پاره فرسوده برای دنیا رجزخوانی میکنید.

این بود انتقام سختتان ؟ این بود نتیجه ۸ سال صبوری ملت در جنگ ایران و عراق؟ ای نامردمان کفتار سرشت، بس است! چهار دهه آمریکا ستیزی و اسراییل ستیزی بس است. ۴ دهه کشتار سخت و نرم و عمدی و غیر عمدی ایرانیان بس است! ما شما را نمیخواهیم چرا باید فریاد نه به نظام پاسخش گلوله باشد؟

یک هفته سیرک تابوت چرخانی سلیمانی جنایتکار را در شهرهای مختلف اجرا کردید، حداقل بگذارید خانواده جان باختگان کشتار آبان و هواپیمای ساقط شده توسط شما برای عزیزانشان بی وحشت گریه کنند…

به اشتراک بگذارید: