تکرار سناریوی زهرا کاظمی؛ دماغ نوید افکاری شکسته بود! به احتمال قوی او زیر شکنجه جان باخته است!

زهرا کاظمی عکاس ایرانی_ کانادایی بود که در زمان یکه تازی قاضی مرتضوی، در دوران بازجویی اوباش ولایت وقیح از او مورد تجاوز قرار گرفت و عوامل وزارت اطلاعات با ضربه زدن به سرش او را کشتند تا ماجرای شکنجه و تجاوز به او جهانی نشود و به قولی سعی کردند موضوع دلیل قتل را مهندسی کنند و بگویند او بر اثر حادثه جان باخته است.

این قتل عواقب سنگینی برای جمهوری اسلامی داشت و‌تا مدت ها جمهوری اسلامی سعی داشت قتل او را حادثه نشان دهد و خوشبختانه پیگیری های کانادا و فرزند زنده یاد کاظمی نقشه های نظام را بر باد داد و همه جهان فهمیدند زهرا کاظمی را قاضی مرتضوی و عواملش به دلیل «مقاومت» در برابر حرامیان ولایت فقیه، شکنجه و سپس با زدن ضربه به سرش به قتل رسانده اند.

گرچه قاضی مرتضوی و مزدورانش بر تصادفی بودن مرگ وی بر اثر ضربه و خون‌ریزی مغزی ناشی از «برخورد جسم سخت به سر یا برخورد سر به جسم سخت» پافشاری نمودند، اما  شهرام اعظم، پزشک سابق و کارمند وزارت دفاع ایران که در سال ۲۰۰۴ ایران را ترک و از کانادا درخواست پناهندگی نمود، پس از معاینه بدن زهرا کاظمی، اعلام نمود که علایم ضرب و شتم شدید، شکنجه و تجاوز جنسی شامل: شکستگی جمجمه و بینی، له‌شدگی انگشتان پا، شکستگی انگشتهای میانی و کوچک دست راست و انگشت میانی دست چپ، کنده شدن ناخن‌های انگشتهای شصت و اشاره دست، صدمات در ناحیه ریه و دنده، کبودی شدید ناحیه شکم، اندام تناسلی و پاها که حاکی از تجاوزات وحشیانه جنسی و شلاق خوردن در زمان‌های مکرر دارد، نشان می‌دهد که او هنگام تحمل حبس به قتل رسیده‌است. وزیر امور خارجه کانادا با تأیید گزارش دکتر اعظم در کنفرانس مطبوعاتی تورنتو عنوان نمود که مسوولان کشور کانادا برای روشن شدن کامل جزئیات پرونده قتل زهرا کاظمی تلاش خواهند کرد…

«نوید»

امروز خبر آمده است که یکی از بستگان نوید اعلام کرده است هنگام دفن جنازه اطرافیان متوجه میشوند «دماغ» نوید شکسته است و کرکسان ولایت فقیه اجازه نداده اند خانواده اش تن و بدن این قهرمان ملی را ببینند!

بدبین ترین آدمها هم فکر نمیکردند در حالیکه چیزی زیادی به کشیدن رسمی ماشه بازگشت همه تحریم ها نمانده است، جمهوری اسلامی افکار عمومی مردمان جهان_ به ویژه ورزشکاران_ را اینطور ابلهانه نادیده بگیرد و در چنین جو و شرایطی که همه جهان فریاد میزنند:

نکشید!

نوید را در ظرف ۳ یا ۴ روز اینگونه ناباورانه اعدام کنند. آنها که ماهیت پلید رژیم را میشناسند، اول این اعدام را به حساب این گذاشتند که رژیم میخواهد به جهان اقتدار خود را نشان دهد و بگوید حرف هیچکسی برای ما مهم نیست و‌ما کار خودمان را میکنیم؛ که هم غربی ها حساب کار دستشان بیاید که فشار حداکثری روی «جمهوری جنایت» تاثیر ندارد و هم جوانان معترض بترسند که مبادا در روزهای آینده با فروپاشی کامل اقتصاد، هوس تظاهرات دوباره به سرشان بزند و با توجه به تجربه آبان ماه ، رژیم به سقوط نهایی اش نزدیک تر شود.

همه این حدس و‌گمان ها بر این پایه بود که رژیم راست گفته باشد و نوید را اعدام کرده باشد، اما حالا با درز کردن خبر دماغ شکسته شده نوید، داستان را باید طور دیگری دید. همین چند روز پیش بود که فایل صوتی نوید خطاب به مردم ایران و جهان بیرون آمد که تقاضا میکرد به دادش برسند، چرا که او بیگناه است! پس از افشاگری های نوید ناگهان تیتر خبرها به حکم اعدام بی رحمانه و بدون دلیل و مدرک قانع کننده او معطوف شد. در عرض چند ساعت مردم ایران و کشتی گیران و ورزشکاران جهان فضای اینترنت را پر کردند از اسم «قهرمان»؛ و بی شک این حجم از همدلی و همبستگی میان مردم ایران و‌جهان، به مذاق خفاشان ولایت وقیح خوش نیامد و بعید نیست این حرامیانی که هر روز در سوریه توسط اسراییل تحقیر و‌کشته و کتلت و ساندویچ میشوند، عقده های کودکی و «طوسی» نشان خویش را با حمله به نوید و شکنجه اش خواسته باشند جبران کنند. از آنجا که این بیماران سادیسمی هیچ اصول و خط و مرزی جز «حفظ نظام» ندارند، بعید نیست با توجه به ورزشکار بودن و مقاومت جانانه نوید، حتی همانند زهرا کاظمی به او تجاوز کرده باشند و برای پنهان کردن این جنایت شنیع است که اعلام کردند او‌را اعدام کرده اند؛ که عواقبش از اعلام مرگ بر اثر شکنجه برای نظام کمتر باشد.

آخر کدام اعدامی با طناب دار را در جهان را سراغ دارید که دماغش به جای گردنش شکسته شده باشد!؟ سوگواری و ناله و فحش و سزا چاره کار نیست، باید از تمام نهادهای بین المللی خواست که بر جمهوری اسلامی فشار بگذارند تا جنازه نوید کالبد شکافی شود. جمهوری جنایت محال است این را قبول کند چرا که به احتمال ۹۹ درصد نوید را زیر شکنجه به قتل رسانده اند. یادمان باشد جای نوید ممکن است هر کدام از ما در آینده _ با همین روش صدر اسلامی و «محمدی» به قتل برسیم. مگذارید جنایات جمهوری اسلامی بی مکافات بماند!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
17 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها