تکرار انفجارهای ملارد، این بار در شرق تهران

در سال 2011 انفجار مهیبی در ملارد، غرب تهران روی داد که حداقل 36 نفر از پاسداران انقلاب کشته شدند که از میان آنها نام حسن تهرانی مقدم فرمانده موشکی سپاه بیشتر خبرساز شد.

در آن انفجار رژیم اسلامی سکوت کرد و حتی زمانی که اشپیگل طراحی آن انفجار را به اسرائیل نسبت داد باز هم جمهوری اسلامی سکوتش را ادامه داد زیرا خودش بخوبی میدانست که این یک پیروزی بزرگ برای اسرائیل است و یک سیلی محکم به صورت خامنه ای.

مشابه همان انفجار، این بار در شرق تهران و احتمالا مرکز نظامی سپاه در پارچین انفجار مهیبی صورت گرفته که قطعا تلفات جانی و تسلیحاتی داشته است که در روزهای آینده خبرهایش به بیرون درز پیدا خواهد کرد.

شرق تهران از پادگان امام حسین تا پارچین را سپاه تصرف کرده و زیر همه کوهها و تپه های آن منطقه را تونل های بتونی ساخته و در واقع شهر بزرگی از انبار مهمات و موشک در آنجا احداث کرده تا بیخ گوش مناطق مسکونی به فعالیتهای موشکی و اتمی خود توسعه دهد.

تقریبا چهل سال است که هر اتفاقی در ایران می افتاد دستگاههای تبلیغاتی رژیم آنرا به اسرائیل نسبت میدادند مثلا یادمان هست که خامنه ای درباره قتل های زنجیره ای نویسندگان در دهه هفتاد انگشت اتهام را به سوی اسرائیل نشانه گرفته بود و بخاطر همین نگاه، بازجوها همسر سعید امامی را کتک میزدند تا بگوید چند بار به اسرائیل رفته و با آنها سکس داده است. آنها میخواستند به نحوی قتل های زنجیره ای را به اسرائیل وصل کنند.

اما مدتی است که هرچه اسرائیل میزند اینها سکوت می کنند و نمی گویند کار دشمن صهیونیستی است. بلاشک اگر اسرائیل هم بگوید کار ما بوده و انفجارها را ما انجام داده ایم باز اینها خودشان را به کری میزنند. چرا؟ بخاطر اینکه نمیخواهند پوشالی بودن قدرت و اقتدارشان برای بسیجی ها و طرفداران رژیم برملا شود.

جا دارد از ارتش اسرائیل برای اینگونه عملیات پیچیده قدردانی کرد. اگر این موشکها در انبارهای پادگان ها منفجر نشود در آینده روی سر مردم بی گناه ایران و یا مردم منطقه فرود خواهند آمد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها