تولید واکسن نقطه زن توسط سپاه

هنوز اختراع ویروس یاب مستعان از یاد و خاطره ایرانیان نرفته و هنوز نقل مجلس طنزنویسان است و مفرح ذات و مایه خنده. مخصوصا اون توضیحات کارشناسانه سردار سپاه که میگفت ابتدا دستگاه را خشاب گذاری می کنیم و ویروس را تا شعاع یک کیلومتری مورد هدف قرار می دهیم!

امروز هم سپاه ادعا کرده واکسن کرونا نقطه زن اختراع کرده و قرار است همه مستضعفان جهان را مورد حمله واکسنی قرار بدهد.

فرمانده سپاه هم رسما اعلام کرد که حاضریم به امریکا واکسن صادر کنیم. درحالیکه خبر ندارد امریکا همه ۳۰۰ میلیون نفر جمعیتش را واکسن زده و الان دارد به کشورهای دیگر واکسن میفرستد.

گاهی بلاهت و کم عقلی فرماندهان سپاه و بیت خامنه ای به حدی است که انسان خیال می کند این جماعت عمدا میخواهند مایه مسخره در جهان باشند. آخه دانشمندهسته ای! هنوز در ایران حتی ۳ درصد جمعیت هم نوبت اول واکسن را نزده اند آنوقت شما میخواهید همه مستضعفان جهان را واکسینه بکنید؟

بعد چگونه است خیلی کشورهای پیشرفته مثل ژاپن، کانادا، کشورهای اسکاندیناوی، استرالیا، ایتالیا و اتریش و سوئیس و غیره موفق به ساخت واکسن نشده اند اما در جمهوری اسلامی همه نهادها و سپاه و بسیج و واحد خواهران حوزه علمیه و انجمن اسلامی سوهان سازان قم و هیئت سینه زنی عراقی های مقیم مشهد هریک موفق به ساخت واکسن کرونا شده اند؟؟

شما که اینقدر توانمند هستید چرا در ساخت چیزهای ساده و ابتدایی مثل کارت ملی و چرخ فرغون و چوب بستنی وابسته به کفار هستید؟ 

شما از همین ادا و اطوارهای آمپول زدنتان نشان داده اید که دنبال کارهای نمایشی و حقه بازی هستید. آخر در کجای دنیا برای واکسن زدن لباس طرف را جرر می دهند؟ چرا مثل آدم آستین طرف را بالا نمی زنید؟ یعنی این هم نوآوری و ابتکار دانشمندان سپاهی و بسیجی است؟

خدا رحم کرده آمپول را از باسن نمی زنند والا تنبان طرف را موقع واکسن زدن جر می دادید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها