توزیع لپتاپ و آیپد در بین دانش آموزان

خبرگزاری سی- بی سی کانادا – بخاطر بحران ویروس کرونا بیشتر مدارس ابتدایی و دبیرستان در کانادا نیمه باز هستند و مقامات آموزش و پرورش کانادا،  دانش آموزان را تشویق می کنند تا در خانه بمانند و از راه دور در کلاسهای درسی شرکت کنند.

به همین منظور از چند ماه پیش همه دولتهای استانی اقدام به توزیع لپ تاپ و آیپد بین دانش آموزان کردند. ظاهرا دولت تعداد زیادی کامپیتور خریده و آنها را بصورت قرض به دانش آموزانی که به هردلیل درخواست کامپیوتر کرده اند، داده است. البته بعید است این کامپیوترها در پایان سال تحصیلی سالم به دولت بازگردد.

جالبتر اینکه این لپتاپ ها یا آی پدها همراه اینترنت مجانی هستند برای آن دسته از افرادی به در نقاط دور دست زندگی می کنند و یا از خانواده های کم درآمد هستند.

واقعا انسان این چیزها را می بیند، برای کشور عزیزمان ایران افسوس میخورد که توسط مشتی آخوند نالایق و دزد و جنایتکار چپاول میشود. این طرح ها می بایست در ایران هم اجرا میشد. چه کنیم که این حکومت جنایتکار اصلا دغدغه خدمت به مردم ایران را ندارد. چهل سال فقط زر می زنند و جز غارت سرمایه های مردم ایران هیچ خدماتی به صاحبان اصلی این سرزمین نکرده اند. مردم ما لایق این همه سختی و بدبختی و عقب ماندگی نیستند.

به اشتراک بگذارید: