تنفر عمومی از بی بی سی

بی بی سی فارسی هم مثل جمهوری اسلامی است. آخوندها خودشان بهتر از هرکس می دانند که چقدر مورد نفرت عمومی هستند اما اصلا به روی خودشان نمی آورند و به چپاول و جنایاتشان ادامه میدهند.

بی بی سی فارسی هم مثل آخوندها از میزان نفرت ایرانیان باخبر است اما به هیچوجه نمی خواهد خودش را اصلاح کند چون اصلا باور به اصلاح و تغییر ندارد. اینها کارشان تف کردن به روی مردم و جریحه دار کردن احساسات مردم ایران است. شما ببینید درباره کشته شدگان وقایع دی ماه و آبان ماه چگونه موضع گیری میکردند. همان شیوه را درباره ساقط کردن هواپیمای مسافربری داشتند. در همان دو سه روز اول که سپاه با موشک هواپیما را ساقط کرده بود بی بی سی فارسی بیشتر از صدا و سیما آنرا ماله کشی میکرد. یک خلبانی را اورده بود که محکم میگفت غیر ممکن است این هواپیما را زده باشند.

یکی دیگر از کارهای کثیف بی بی سی فارسی، قالب کردن چهره های ناچهره در خارج کشور است. بدین معنی که وزارت اطلاعات به آنها آدرس و شماره تلفن یکی از مزدوران صادراتی خود را به بی بی سی میدهد و از آنها میخواهد تا با آن شخص تماس بگیرند و او را بعنوان کارشناس! به شهرت برسانند.

مشخصه اصلی چنین افرادی وقیح بودن و در عین حال بیسواد بودن آنهاست و بهمین خاطر بخاطر حرفهای جنجالی که میزنند و پاچه این و آنرا می گیرند فورا به سر زبانها می افتند و شوربختانه بقیه رسانه های فارسی هم کم کم از آنها بعنوان کارشناسی که دیدگاهی متفاوت دارد دعوت می کنند!

دهها نمونه از این افراد را میتوان نام برد. شما ببینید مثلا اون علی علیزاده را اولین بار چه رسانه ای مطرح کرد؟ اون عبدالفرشاد و نریمان و غیره و غیره همگی دست پخت بی بی سی فارسی اند.

بی بی سی وظیفه اش تربیت یک مشت فحاش رذل و بیسواد است تا سوهان اعصاب مخالفان جمهوری اسلامی بشوند.

امروز که دیدم در توئیتر کاربران ایرانی هشتگ IslamicRepublicOfBBC# را ترند جهانی کردند بسیار خوشحال شدم که بالاخره فضای مجازی این امکان را به افراد عادی داده است که فریاد خود را به گوش جهان برسانند.

 
به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها