تماس تلفنی تکان دهنده با فردی که قلب خود را به فروش گذاشته – کلیپ

فروش قلب برای تضمین آینده فرزندان!

وید‌ئویی تکان‌دهنده از گفتگو با فردی که اقدام به نصب آگهی فروش قلب خود بر روی دیوار خیابان کرده‌است. تصویر دردناکی از فقر و درماندگی یک پد و آخرین تلاش او برای تضمین آینده فرزندانش. پدری که حاضر است به خاطر سیر کردن شکم خانواده خود قلب خود را به فروش بگذارد.

در این ویدئوی منحصر به فرد، تماس گیرنده، از این مرد متقاضی فروش قلب، سوال می‌کند که آیا شما آگهی فروش قلب بر روی دیوار داده بودید که آن مرد جواب می‌دهد آری.

سوال کننده سپس می‌پرسد، اگر کسی قلب خود را به  فروش برساند که دیگر زنده نخواهد ماند و او جواب می‌دهد، بله کاملأ درسته.

از وی سوال می‌کند که آیا قلب متعلق به خود شما است؟ می‌دانید که بعد از آن چه اتفاقی می‌افتد؟

مردی که خواستار فروش قلب خود است، پاسخ می‌دهد: بله می‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و آگاهانه این تصمیم را گرفته‌ام.

سوال کننده می‌گوید: این کار را به‌خاطر مشکل مالی انجام می‌دهید؟ مرد جواب می‌دهد بله و سپس می‌افزاید، قلبم را یک تومان (یک میلیارد تومان) به فروش می‌رسانم

از او سؤال می‌شود آیا نمی‌شود از یک راه دیگری مشکل مالی را حل کنید که او جواب می دهد: خیلی از راه ها را امتحان کرده‌ام و در همه آنها به بن‌بست خورده‌ام. این تنها راهی است که اگه بتونم اون رو انجام بدم تا بتونم آینده بچه‌هام رو تضمین کنم.

در شبکه‌های اجتماعی، از جمله یک کانال تلگرامی با بیش از ۱۴۰ هزار عضو، همه چیز پیدا می‌شود، قلب و قرنیه و مغز استخوان، هم آگهی خریدار دیده می‌شود و هم آگهی فروشنده با جزییاتی چون سن، جنس و گروه خون و شرایط جسمانی.

همه این دردها در کشوری است روی دریایی از ثروت، با حاکمیتی که همه مقامات‌ آن و وابستگان آنها، با ثروت‌های افسانه‌ای، در اقصی نقاط جهان، زندگی لاکچری پیشه کرده و هرکدام صدها میلیون دلار ثروت دارند.

راستی آیا «آقا» و «آقازاده‌ها» در این نظام، به کمتر از چندین دستگاه از گران‌ قیمت‌ترین ماشین‌های لوکس، گران قیمت‌ترین ویلاهای فوق لاکچری و حساب‌های بانکی با صدها میلیون دلار سرمایه،‌ رضایت می‌دهند؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها