تفکیک کشته شدگان قیام آبان ماه توسط سپاه چه اهدافی را دنبال میکند؟

جمهوری اسلامی از همان آغاز بر اساس فریب و کشتار و انکار و سانسور و تهدید و تحریف شکل گرفته است. کشتار نزدیک به ۱۵۰۰ تن از مردم بی دفاع ایران به فرمان خامنه ای باعث شد چهره پلید نظام بیش از پیش در داخل و خارج عریان شود. نظام حسابی از ریزش خودی ها و بلند شدن صداهای مخالف وحشت کرده است.

پس از گران کردن ۳ برابری بنزین در آبان ماه ۹۸، نظام با تظاهرات ها و اعتراضات گسترده ای روبرو شد که تا کنون سابقه نداشت و نظام برای گسترده نشدن و در نهایت عدم سقوط سیستم سرانجام مجبور شد به فرمان خامنه ای دست به کشتار بی رحمانه ای بزند.

با گذشت دو ماه از جنایت هولناک نظام هنوز سپاه تروریستی خامنه ای تعداد کسانی را که به صورت رسمی به قتل رسانده است را اعلام نکرده است و این خود نشان از وحشت نظام از عواقب کشتار آبان ماه دارد.

در این شرایط بحرانی نظام اصولا از در مذاکره با خانواده های کشته شدگان وارد میشود. چندی پیش یکی از سرداران قاتل سپاه اعلام کرد سپاه هنوز «تفکیک» جانباختگان را تکمیل نکرده است! خب این تفکیک بی شک چیزی جز ماله کشی بر خون نیست.

تکلیف کسانی که همانند خانواده های زنده یادان پویا بختیاری و ابراهیم کتابدار سکوت نکردند، مشخص است. رژیم این ها را مشتی فریب خورده خطاب خواهد کرد که عامل بیگانه بودند. در مورد کشتار ماهشهر هم بدون شک زمزمه چسباندن لیبل «تجزیه طلبی» از مدت ها قبل شنیده میشود، پس میماند خانواده های کسانی که در شوک و ناباوری به سر میبرند؛ سپاه برای این خانواده ها برنامه دارد.

همانطور که میدانید ولی بی شرم و خلیفه بسیجیان خامنه ای اعلام کرد کسانی که در تظاهراتها توسط «عناصر بیگانه» ( بی شرفی و بی شرمی خامنه ای را نمیتوان با هیچ کلمه ای به تصویر کشید) کشته شده اند، «شهید» محسوب میشوند! خب این دقیقا همان سیستم چماق و هویج پر فریب است که نظام برای تطمیع و به سکوت کشاندن خانواده های قربانیان که اکثرا هم از اقشار مستضعف جامعه هستند، در پیش گرفته است.

در همین کشتار آبان ماه در میان کشته شدگان مادری بود که ۳ فرزندش یتیم شده بودند و این خانواده تک سرپرست اکنون بی سرپرست شده اند. خاله بچه ها هم اعلام کرده بود وضع مناسبی ندارد و از پس هزینه ها بر نمی آید، خب این یعنی همان تفکیک، سپاه برای خانواده کشته شدگان ۲ انتخاب میگذارد :

یا همانند خانواده پویا بختیاری تهدید و زندانی و شکنجه میشوند و یا همانند بسیاری که سکوت کرده اند، میتوانند از مزایای «خانواده شهید» استفاده کنند. سپاه به سرعت دارد خانواده هایی را که بضاعت مالی ندارند، میخرد. اگر فردا دیدید اعلام کردند ۱۰۰ نفر در تظاهرات ها ناخواسته کشته شده اند و شهید ، تعجب نکنید و به دنبال ۱۵۰۰ نفر نباشید. بی شک نظام ۱۰۰ نفری را «شهید» اعلام میکند، آن هم لابد شهدایی که توسط مجاهدین و عوامل بیگانه به قتل رسیده اند و چند نفری را هم همانند پویا بختیاری معترض فریب خورده اعلام خواهد کرد و بی شک صدها خانواده را هم میخرند و کسی نخواهد فهمید آن نازنین جان هایی که سوختند، نامشان چه بود!؟

به ماجرای سقوط هواپیما توسط موشک های سپاه به عنوان نمونه نگاه کنید :

پس از چند روز پنهان کاری و گردن این و آن انداختن، ناگهان سردار حاجی زاده با برادر یکی از مقتول های سپاه عکس سلفی می گیرد و خانواده یکی از کشته شدگان تازه از سپاه تقدیر هم میکنند که دخترشان را به قتل رسانده است! حالا چگونه سپاه اینگونه مردم را به لجن میکشد،دیگر برای دوست و دشمن نظام مشخص شده است. میدانید چه تعداد ما خانواده همانند این خانواده و خانواده «روح الامینی»( یکی از قربانیان کهریزک) داریم!؟
تفکیک قربانیان توسط سپاه یک راه حل کثیف برای کم نشان دادن قربانیان است. ای کاش خانواده ها تسلیم «تهدید» و «تطمیع» سپاه نشوند و خون عزیزانشان را به قاتل نفروشند.

خمینی جنایتکار وقتی جام زهر را قطره قطره در حلقش ریختند، کشتار۶۷ را به راه انداخت؛ خامنه ای هم وقتی دید نرمش قهرمانانه را گریزی نیست، دست به جنایتی شبیه همان کشتار ۶۷ زد تا هم مخالفان بترسند و هم نظام منحوسش چند صباحی دیگر بر قدرت بماند.

مردم و رسانه ها و خانواده های جانباختگان نباید در برابر این فریب بزرگ تسلیم شوند. هرگونه تفکیک جانباختگان، یعنی فرار از مسئولیت کشتار؛ نه فراموش میکنیم و نه میبخشیم، انتقام سخت را به نظام نشان خواهیم داد.

به اشتراک بگذارید: