تفسیر سایه ها

یکی از کاربران توئیتر تحلیل متفاوتی از اوضاع اخیر امریکا و جهان را در چند قسمت نوشته که ارزش خواندن دارد.

https://twitter.com/reaIMorty/status/1325614156855341056

ما کاربرهای اینترنت همه چیز رو نمیدانیم. ما فقط سایه ای از وقایع حقیقی رو میبینیم که آنرا رسانه ها هر طور بخواهند می توانند تغییر بدهند و به ما نشان بدهند تا غلط برداشت کنیم.  وقتی کسی با تحلیل اون سایه بخواد به حقایق دست پیدا کنه ، به ناچار باید تئوری ارایه بده. حالا یه عده میان کلا تمام تئوری ها رو رد می کنند و اسمش رو میگذارند تئوری توطئه ، که غلطه. قرار نیست ما تئوری ها رو به چشم خبر ببینیم و بگیم این دروغه یا راسته. اسمش روشه «تئوری». تئوری رو میشه باور کرد و یا باور نکرد. برای اینکه تئوری تبدیل بشه به یه دانش حقیقی باید ثابت بشه با مدرک و همین طور هم برای رد کردنش باید مدرک ارایه بشه.

حالا تئوری من چی هست؟

من میگم ، تمام اتفاقاتی که الان داره می افته درسته که برای ما مثل یک حادثه است که قابل پیش بینی نیست ولی برای اشخاص قدرتمند و سران آمریکا از ماه ها و شاید سال ها قبل مثل روز روشن بوده. آمریکا با استفاده از اقیانوس اطلاعاتی که از اینترنت ( فیسبوک ، توییتر و … ) و تحلیل ماشینی و آنالیز با ابرکامپیوتر هایی که قدرت بسیار زیادی دارند ، کاملا رفتار انسان ها رو پیش بینی کرده. این اطلاعات هم در اختیار جمهوری خواه هاست وهم در اختیار دموکرات ها. مهم اینه که با استفاده از این اطلاعات چطور شرایط رو به نفع خودت تموم کنی. اگه دقت کنید توی ۴ سال اخیر یه موجی از اطلاعات داخل فیلم ها و خبر ها و رسانه ها وجود داره که مضمون اصلیش تخریب ترامپ و حزب جمهوری خواه هستش. جالب تر اینکه فیلم هایی هستند که ساختشون قبل از اینکه ترامپ برای ریاست جمهوری ثبت نام کنه شروع شده. رسانه ها الگوی رفتاری مشخصی رو به مردم منتقل کردند ، باور عمومی که طرفدار های ترامپ احمق و نژادپرستند. یه نفرت باورنکردنی رو نسبت به ترامپ پرورش دادند. اگه ما الان یه نفر رو که ۵ سال از تمام رسانه ها دور بوده بیاریم و براش کل زندگی ترامپ رو تعریف کنیم ( با فرض اینکه ما تمام حقایق رو می دونیم ). اون شخص میگه ترامپ فرشته ی نجات نیست ولی دیگه شیطان عظیم هم نیست ، اصلا لایق این همه نفرت نیست. یک  کار کرده اند که مردم بیشتر از هیتلر ازش نفرت داشته باشند.

اما یه قانونی هست که همیشه اجرا میشه:

وقتی یه موجی از نفرت سمت یه نفر میره ، از اون طرف یه موج دیگه ای از عشق و علاقه هم به سمتش میره. همیشه اینطوریه که یه نفر برای خیلی ها منفوره و برای خیلی های دیگه خداست. این به چی بستگی داره؟ اینکه چه کسانی از اون شخص نفرت دارند تعیین می کنه چه کسانی عاشقش بشن. مثلا الف ها از پ ها متنفرند. ب ها هم از الف ها متنفرند ، این باعث میشه خود به خود ب ها عاشق پ ها بشن. همون طور که تو ایران اکثر مردم حالشون از تلوزیون به هم می خوره ، اکثر کشور های دیگه هم همینطور هستند. می دونند که دارند دروغ به خوردشون میدن. وقتی یه نفر بیاد علیه رسانه قد علم کنه ، تمام کسایی که از رسانه متنفر بودن و ازش خسته شده بودن عاشقش میشن. ترامپ با این شیوه تونست خیلی سریع سیل عظیمی از طرفدار ها رو با خودش همراه کنه. از اونجایی که رسانه های آمریکا پروژه ی تضعیف قداست عیسی و مسیحیت رو هم خیلی وقته کلید زدند، جامعه ی مسیحیت آمریکا هم در کنار ترامپ ایستاد. رسانه آمریکا سالهاست داره سفید پوست های نژاد پرست رو تخریب شخصیتی می کنه و همین باعث شد اونا طرفدار ترامپ بشن. و کلا هرچی که رسانه در تلاش بوده تا اونو از بین ببره تو جامعه ، ترامپ مثل کشتی نجاتشون پیدا شده و همه ی تخریب شده ها سوارش شدند.

حالا آیا ترامپ مسیحیه؟ آیا نژاد پرسته؟ و … خیر! ترامپ با اینکه اونا رو قبول نداره ولی در ظاهر کاری هم بهشون نداره تا جزو طرفدارهاش باقی بمونند و درواقع لشکرش بیشتر بشه. ترامپ داره از اونا استفاده می کنه. حالا این اتحاد تمام تخریب شده ها و تفکر های سنتی که رسانه در حال نابود کردنش بود ، تبدیل شده به خطر و تهدید جدی برای تمام پروژه هایی که دموکرات ها با رسانه کلید زده بودند. از طرفی این تخریب شده ها تبدیل شدن به لکه ی ننگی برای ترامپ که وجهه شو خراب کرده. ترامپ می دونه که در هر صورت عده ای هستند که ازش متنفر باشند برای همین هیچوقت این لکه ی ننگ ها رو پاک نمی کنه و سعی می کنه طرف خودش نگه داره. حالا انتخابات صورت گرفت ، دموکرات ها می دونند که نمی تونند با رای گیری ترامپ رو شکست بدند. اتحادی که ترامپ درست کرده خیلی جمعیتش بیشتره. برای همین ایده ی تغییر نحوه ی رای دهی رو ارایه دادند. (رای های پستی)

دمکراتها نشستند و با خود گفتند ما باید رای گیری رو تغییر بدیم تا بتوانیم توش دست ببریم. باید وضعیت آمریکا رو عوض کنیم و یک جهنم درست کنیم و وقتی قدرت به دست ما برگشت ، شرایط رو مثل قبل کنیم. تا توهم پیشرفت زیاد رو به مردم القا کنیم و محبوبیت رو دوباره بدست بیاریم. این بود که پروژه ی کرونا کلید خورد. گلوبالیست ها که سالهاست به طور مخفیانه دارند روی ویروس های تحقیق می کنند که باهاش بتونند جمعیت رو کاهش بدند. ویروس هایی مهندسی شده ، ویروس هایی که با علوم ژنتیک و DNA جهش یافته و هوشمند هستند.

این ویروس ها بارها امتحان شدند توی ۱۰ سال اخیر و نتایج خوبی داشته. مثلا ویروسی که فقط برای سنین بالا خطرناک باشه تا علاوه بر کنترل جمعیت ، متوسط سن جمعیت رو هم پایین بیارند تا کشور جوان و نیروی کار بیشتری داشته باشه. مشکلی که تو استفاده کردن از ویروس ها وجود داره اینه که به تمام کشور ها سرایت می کنه و جهانی میشه. ( نه تمامش ، ویروس هایی که عمر بالا داره فقط ، مثل کرونا ) در حالی که این کار شدنیه و از نظر علمی امکانش هست اما کمتر کسی باور می کنه. من یه چیزی رو باور دارم ،‌وقتی یه کاری شدنیه ، حتما یه نفر تا الان انجامش داده.

اما اکنون ببینیم گلوبالیست ها چطور اطلاعاتشون لو نمیره؟ چطور نقشه هاشون لو نمیره ؟

چون خودشون میان پخش می کنند. شیوه ی اونها برای حفاظت اطلاعات اینه که تعداد زیادی شایعه در رسانه ها درست می کنند و مابین اونها اطلاعات واقعی رو هم منتشر می کنند.  در واقع تئوری توطئه تبدیل شده به سپر محافظت اطلاعاتشون. اهداف و نقشه هاشون رو بارها توی فیلم ها دیدیم و بارها توی اینترنت راجبش خوندیم این باعث شده که اونا برامون تخیلی به نظر بیان و به صورت پیشفرض تمام تئوری های مشابه اش رو هم تخیلی در نظر بگیریم. مثلا فیلم میسازند که توش آدم بده یه ویروس رو درست میکنه و کل دنیا رو آلوده می کنه و … و فیلم های مشابه زیاد درست کردند طوری که وقتی یه نفر بهت بگه کرونا رو خودشون درست کردن و … سریع یاد فیلم می افتی و چون اون اطلاعات از فیلم به تو رسیده اتوماتیک باور نمی کنی.  خلاصه نقشه ها و اطلاعات گلوبالیست ها همه جا هست همه جا ریخته ، جلوی چشمته. انقدر زیاده که نمی دونیم کدومش واقعیه و کلید خورده و کدوم فقط شایعه است. فقط و فقط زمانی می تونیم با اطمینان بگیم حقیقت چیه که اون نقشه و هدفشون عملی شده باشه.

کرونا قطع به یقین من میگم ، هوشمندانه طراحی شده تا انتخابات آمریکا رو مختل کنه. دقیقا ۵ ماه قبل از انتخابات سر و کله ای این ویروس از چین پیدا شد. خوردن خفاش! چه مزخرفی سالهاست که دارن می خورن چرا دقیقا الان کرونا درست شد؟ چرا کرونا انقدر قوی و پیشرفته است؟ چرا انقدرسگ جونه و ۲۷ روز روی سطح صاف زنده می مونه؟ انگار طراحی شده تا مسافت های زیاد رو بتونه طی کنه و زنده بمونه. دکتری در چین اول کشفش کرد و اخطار داد بعد خودش کرونا گرفت و مرد. چقدر دراماتیک! راستی حالا چرا چین؟ چین پرجمعیت ترین کشور جهانه و تراکم جمعیت هم خیلی زیاده توش. علاوه بر اون نقل و انتقالاتش بالاست. هم توریست زیاد داره و هم مسافر. کسایی که بازی plague رو بازی کرده باشن می دونند. چین بهترین انتخاب برای پخش سریع ویروسه. زمان کم بود ۴ ماه بیشتر فرصت نداشتند. علاوه بر این به طور موازی ویروس رو پخش کردند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها