فرق بین ترامپ و اوباما

در مراسم پایانی انتخاباتی حزب جمهوریخواه تعداد زیادی از سناتورها و نمایندگان،  و چند نفر از افراد معمولی سخنرانی کردند. از جمله پدر و مادر یک دختر امریکایی که دخترشان چندین سال پیش توسط داعش سربریده شد.

آنها داستان دخترشان را تعریف کردند که با چه شوق و علاقه ای برای کمک به کودکان آواره جنگی به ترکیه رفته بود و هنگامی که وارد ناحیه مرزی سوریه میشود ماشین آنها توسط نیروهای داعش متوقف و آن دختر و دوستش به اسارت داعش درمی آیند و آن دختر را مستقیما نزد ابوبکر البغدادی می برند.

این پدر و مادر تعریف می کنند که در هنگام اسارت دخترشان در چنگال تروریستهای داعشی چقدر به رئیس جمهور وقت باراک اوباما التماس میکردند تا برای آزادی دخترشان وارد عمل شود اما اوبامای ترسو وزبون جز وعده توخالی کار دیگری نمیکرد.

بهرحال دخترشان را بعد از تجاوزهای مکرر توسط داعش و شخص ابوبکر البغدادی در جلو دوربین سر می برند و اوباما فقط میگوید متاسفم!

اما با آمدن ترامپ، بساط تروریستی داعش ظرف چند ماه برچیده میشود و تروریستها نابود و تارو مار میشوند. ترامپ همچنین دستور شکار ابوبکر بغدادی را میدهد. زمانی که میخواهند برای عملیات کشتن ابوبکر البغدادی نامی انتخاب کنند، ترامپ میگوید نام عملیات را بخاطر انتقام کشته شدن این دختر امریکایی نام کیلا بگذارید.

پدر و مادر کیلا میگویند: اگر ترامپ به جای اوباما بود، دخترمان الان زنده بود و نزد ما بود.

این پدر و مادر داغدیده هنوز نمی دانند که علت بی عملی باراک اوباما در سوریه این بود که بخاطر رسیدن توافق با آخوندها بر سر فعالیتهای هسته ای (برجام) قول داده بود بشار اسد را حفظ کند.

 

ویدئو زیر مربوط به همان زمانی است که خبر کشته شدن کیلا در امریکا انتشار یافت:

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها