تراول بن و مخالفت خانم علینژاد با آن

رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی یک تروریست مسلمان را در خاک امریکا اجیر کرده تا جلو خانه خانم علینژاد رفته و او را ترور کند. علی رغم همه اختلافاتی که بین براندازان و خانم علینژاد وجود دارد اما در این مورد کاملا همراه ایشان علیه رژیم تروریستی آخوندها همصدا هستیم. نباید بگذاریم این اقدامات جنایتکارانه رژیم بی هزینه باشد.

اما پرسشی که باید به آن پاسخ داد این است که اصولا این تروریست ها چگونه به امریکا وارد شده اند. مگر امریکا حساب و کتاب ندارد که چنین موجودات خطرناکی به آنجا وارد می شوند تا عملیات تروریستی انجام دهند؟ چه کسی به اینها ویزا داده؟ طرف از قیافه اش معلوم است که موجود خطرناکی است. چگونه است چنین افرادی از لایه های چک امنیتی عبور کرده اند؟

واقعیت این است که دولت اوباما و بایدن، تعمدا همه موانع را برای ورود تروریستها به خاک امریکا را برداشته اند بطوریکه میتوان گفت امریکا امن ترین کشور برای مسلمانان افراطی و تروریستهای اسلامی است.

دقیقا یادمان هست ترامپ میخواست به این وضعیت هرج و مرج پایان دهد، به همین منظور او طرح «تراول بن» را امضا کرد اما چپ های افراطی، دمکراتهای فاسد و دشمنان امریکا، لابی رژیم و نایاک و متاسفانه عده زیادی از ایرانیان ساده لوح علیه این اقدام ترامپ شانتاژ کردند.

یادم هست همین خانم علینژاد در مصاحبه ای با سی ان ان از ترامپ بخاطر تراول بن انتقاد شدید می کرد و آنرا ضد ایران نامید. درصورتیکه ترامپ میخواست پای همین تروریستهای اسلامی را از خاک امریکا قطع کند اما افسوس که بسیاری از ما در تشخیص خوب و بد، دوست و دشمن و راه و چاه ناتوان هستیم و زمانی ممکن است بخود آئیم که یک تروریست ریشو جلوی پله های خانه مان ظاهر شود و زنگ درب را بصدا دربیاورد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها