ترامپ خواهان محاکمه باراک اوباما شد

امروز فاکس نیوز با ترامپ مصاحبه کرده که ویدئو یکساعته آنرا در زیر ملاحظه می کنید. یکی دو نکته تازه داشت که برایتان بازگو می کنم.

مجری مرتب از ترامپ می پرسید: اکنون که معلوم شده چین چنین بلایی را سرمان آورده برنامه شما علیه چین چیست؟

ترامپ گفت ببینید این گرفتاری مال امروز نیست. روسای جمهور ابله قبلی اجازه داده اند که چین کشور ما را غارت کند. الان هفتاد و پنج درصد داروهای ما از چین می آید. فکرش را بکنید این چقدر می تواند برای یک کشور خطرناک باشد. بعد بیایید توی زمینه نظامی و صنعتی. باورتان میشود که اوباما قطعات ساخت جت اف- 35 که یک هواپیمای استراتزیک است را در کشورهای مختلف پخش کرده؟ یعنی یک قطعه اش را این کشور می سازد قطعه دیگرش را جای دیگر و مثلا بدنه هواپیما را در ترکیه می سازند!

بعد گفت حالا شما فرض کنید به هر علتی رابطه ما با اردوغان تیره شود، فورا جلوی صادرات بدنه جت جنگی ما را می گیرد!

مجری پرسید: بنظر شما توی کله روسای جمهور قبلی چی بوده که چنین تصمیماتی را می گرفتند؟

ترامپ گفت: آنها یک مشت گلوبالیست بودند. آنها میخواستند جهان را بوسیله ثروت و سرمایه ما ثروتمند کنند. شما الان ببینید اتحادیه اروپا را برای مقابله با ما ایجاد کردند. آنها با وجودی که متحدان ما هستند ولی روسای جمهور قبلی اجازه داده اند که اتحادیه اروپا نیز ما را غارت کند. مثلا اتومبیل اروپایی بدون هیچ دردسری به امریکا می آید ولی اتومبیل امریکایی برای رفتن به بازار اروپا به مانع برمیخورد.

مجری درمورد رسوایی تیم اوباما از او پرسید. ترامپ گفت محال است که اوباما از ماجرای شنود و جاسوسی ستاد انتخاباتی من بی خبر بوده. اوباما خودش معمار این رسوایی است و اگر من جای سناتورهای سنا بودم او را برای پاسخگویی احضار میکردم.

او گفت: این رسوایی را اگر هرکس دیگری انجام داده بود 50 سال زندان برایش می بریدند.

 

به اشتراک بگذارید: