تدابیر و راهکار رژیم در عبور از بحران

برای اینکه دقیقا بفهمید چه افکاری در سر رهبران خرفت جمهوری اسلامی در جریان است ویدتو زیر را ببینید. هرگز خیال نکنید خامنه ای بدنبال عقلانیت قادر خواهد بود جمهوری اسلامی را از این بحرانی که گرفتارش شده نجات دهد.

دلیلش این است که مغز اینها را آفت دین و باورهای مذهبی همچون عبور حضرت موسی از رود نیل منجمد کرده و خیال می کنند که خدا پسر خاله اینهاست و همانگونه که موسی  را از چنگ فرعون نجات داد اینها را هم نجات می دهد!!

یعنی انسان از شدت این همه بلاهت و نادانی شگفت زده میشود و چقدر متاسف میشود که جان 80 میلیون انسان افتاده زیر دست چنین موجودات متوهم و روانی.

مرد حسابی! اولا ماجرای حضرت موسی واقعیت تاریخی نداشته و ندارد. اینها یک مشت افسانه و مزخرفاتی است که در قرآن سرهم کردند و بخورد مردم بیسواد و ناآگاه چهارده قرن پیش دادند. مگر میشود رود نیل شکافته شود تا یاران موسی عبور کند و بعد لشگریان فرعون را غرق کند؟؟ یعنی عقل توی اون کله پوک شما نیست؟؟؟

اگر حضرت موسی اینقدر قدرت داشت که رود نیل را بشکافد، خب این چه کاری بود، چرا ماتحت فرعون را توی همان قصرش جر نداد؟؟

از همه اینها گذشته، یعنی شما کشور و 80 میلیون نفر را به ورطه جنگ کشانده اید و فقط به صرف اینکه خدا با ماست، انتظار پیروزی بر ارتش امریکا را دارید؟؟؟

تحلیل گران سیاسی و پزوهشگرانی که در موسسات تحقیقاتی ژئوپلوتیک در مورد ایران کار می کنند باید این ویدئو را ببینند تا بهتر شرایطی که ایران در ان گرفتار شده را درک کنند. فرماندهان ارتش امریکا باید بفهمند رهبران جمهوری اسلامی هیچ برنامه و طرح و امکانات نظامی بدرد بخوری ندارند. تنها بر این باورند که همانگونه که موسی نجات یافت ما هم نجات می یابیم!!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها