تبدیل روز قدس به روز دوستی ایران و اسرائیل

تخم اسرائیل ستیزی از شکم ناپاک چپ ها و کمونیستهای بی وطن بیرون آمد و جزو اصول انقلاب 57 شد. مضاف بر اینکه اخوندهای شیعه دشمنی هیستریکی با قوم یهود دارند که ریشه دشمنی آنها به داستانهای قرآن و روایات و احادیث منسوب به امامان شیعه میرسد.

در روایات و داستانهای شیعیان همواره یهودی ها مظهر باطل و گمراهی بودند که با معجزات امامان متحول میشدند و به اسلام می گرویدند.

تاریخ دوران صفوی و قاجار پر است از یهودی ستیزی آخوندها. حمله به محله یهودی نشین شهرها و سوزاندن منازل و محل کسب و کار آنها همیشه با تحریک آخوندها و مجتهدین و حاکم شرع ها انجام میشد.

شاهان پهلوی این رسم و رفتار ضد انسانی را ممنوع کردند و سعی داشتند یک حکومت سکولار مبتنی بر آزادی همه مذاهب را در این کشور مستقر کنند که متاسفانه با انقلاب 57 همه تلاشهای آنان از بین رفت و حکومتی سر کار آمد که تخم کینه و دشمنی با اسرائیل را حتی از مدارس ابتدائی و کودکستانها آغاز کرد.

چهل سال اسرائیل ستیزی و دشمنی با یهودیان و برگزاری راهپیمایی های فرمایشی روز قدس، حاصلی جز بدنامی برای رژیم منحوس آخوندی نداشته است.

برخلاف رهبران جمهوری اسلامی و برخلاف چپول های همیشه نافهم، نسل جوان ایرانی نه تنها هیچ کینه ای از اسرائیل و یهودی ها ندارد بلکه اسرائیل را متحد ایران آزاد میداند.

از همین رو باید روز قدس را در سراسر جهان تبدیل به روز دوستی بین ایران و اسرائیل کنیم. در خاورمیانه ما هیچ شریکی بهتر از اسرائیل سراغ نداریم.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها