به دام افتادن یکی دیگر از تبهکاران اجیر شده رژیم

در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ دفتر حزب جمهوری اسلامی با انفجار بمبی قوی ویران شد و تعدادی از مقام‌های بلندپایه جمهوری اسلامی از جمله محمد حسینی بهشتی، رئیس وقت دیوان عالی کشور، و تعدادی از نمایندگان مجلس در میان کشته شدگان بودند.

جمهوری اسلامی عامل این انفجار را به یکی از عوامل نفوذی سازمان مجاهدین خلق به نام محمد رضا کلاهی نسبت دادند. ظاهرا محمد رضا کلاهی پس از انفجار مدتی در کردستان مخفی و سپس در سال 1990 به هلند رفت و در آنجا با تغییر نام خود تقاضای پناهندگی کرد و زندگی مخفیانه و ساکتی را داشت تا آنکه چهار سال پیش در مقابل منزل مسکونی اش مورد هدف شلیک چند گلوله افراد ناشناس قرار گرفت و درگذشت.

در جریان تحقیقات پس از ترور، پلیس هلند سه نفر به نام‌های «نااوفال اف»، «انور.آ.ب» و «مورئو.ام» را بازداشت کرد.در جریان تحقیقات این پرونده اعلام شد که «ناوفال اف»، متهم ردیف اول پرونده با شبکه مافیایی که زیردست «رضوان الطاغی» کار می‌کند، در ارتباط بوده است.

دولت هلند همچنین دی‌ماه پارسال اعلام کرد جمهوری اسلامی در طراحی دو ترور در هلند، دخیل بوده است . در واقع جمهوری اسلامی با پرداخت مبلغ قابل توجهی به رضوان الطاغی عملیات ترور دو تن از مخالفان خود در هلند را عملی کرده است بدون آنکه اثری از خود بجای گذاشته باشد.

اما امروز دادستانی هلند اعلام کرده که با همکاری پلیس دوبی موفق به بازداشت این تروریست فراری در ویلایی در دوبی شده است. او تحت تعقیب اینترپل بود و برای پیدا کردن وی جایزه ای صد هزار یورویی گذاشته بودند.

اکنون با بازداشت این تبهکار خطرناک، باید منتظر افشای جزئیات بیشتری از عملیات تروریستی رژیم در کشورهای اتحادیه اروپا باشیم. چیزی که میتواند بشدت در روابط اروپا با رژیم تاثیر منفی بگذارد.

به اشتراک بگذارید: