به احترام نویسندگان فرانسوی نشریه شارلی هبدو، از این به بعد شراب فرانسوی مینوشم و ماشین فرانسوی سوار میشوم!

برای من دهه شصتی و فرزند انقلاب که کودکی ام به پای انقلاب شخمی ۵۷ و جنگ ۸ ساله تباه شد، هر شخص و پدیده و کشوری که در به قدرت رساندن خمینی گجستک نقش داشته است، منفور است_ به ویژه آن مردک فرانسوی که خمینی را از پله های هواپیمای ایرفرانس وارد ایران کرد_ اما خب بعضی وقتها بعضی اتفاق ها باعث میشود که گذشته را فراموش کنی و به «آینده» بچسبی!

اسلام در معنای لغوی آن یعنی تسلیم بی چون و چرا شدن. این تسلیم و این مسلمان شدن را شاید هیچکس به اندازه ما ایرانی ها با گوشت و استخوانش لمس نکرده باشد. البته بی انصافی است که فقط «اسلام» و «موبدان زرتشتی» و «یزدگرد سوم» و بخت نامیمون را مقصر بدانیم و از کنار نقش مخرب فردوسی در زنده کردن زبان «عجم» به راحتی عبور کنیم و او را همسان عمر مادر به خطا لعن و نفرین نکنیم!

فقط تصور کنید اگر ما هم همانند مصریان مسلمان شده بودیم نه خلیج عربی گفتن خلیج فارس برایمان چالش میشد و نه هرگز مذهب شیعه ای به وجود می آمد که امروز صد پله بدتر از اسلام عربستانی باشد. اگر ما عرب شده بودیم شاید هیچ وقت انقلاب ۵۷ برای برپایی اسلام ناب شریعتی و بازرگان و رجوی و گلسرخی و عمویی و به آذین به پیروزی نمیرسید و اجداد خمینی هم در همان «هند» میماندند و شاید رستورانی میزدند و خمینی زادگان لپ گلی هم به جای اسلام فروشی اکنون بریانی و دوپیازه میفروختند!

من به همان اندازه که «عمر» تازی را در بدبختی ایران مقصر میدانم، نمیتوانم از نقش مخرب فردوسی نگویم. باور کنید این برادران «واواکیان» و دیگر رفقای سگ سیبیل که زباله های فکری اوباش توده ای را تایپ میکنند، حق دارند با کورش و داریوش و فردوسی و رضا شاه کبیر دشمن باشند. این زباله های غیر قابل بازیافت که پس مانده آن شورش کور احماقانه قرن هستند، وقتی به ایران و کورش میرسد فورا دم از اینترنشنال و ظلم و‌نژاد پرستی میزنند اما همینکه توله سگ های وطن فروش اردوغان و الهام علی اف _ که مایه ننگ من ترک ایرانی هستند_ صدای «گرگ» در می آورند، هویت طلبی و به دنبال کروموزون «چنگیز» در خون خود گشتن، میشود فضیلت و‌ حق مسلم؛ درست همانند انرژی هسته ای خامنه ای و مموتی!

بگذریم…

پس از قتل ناجوانمردانه معلم فرانسوی توسط یک فروند مسلمان داعشی_ آن هم به جرم نشان دادن کاریکاتور یک بچه باز و بیمار جنسی که خودش را «پیامبر» خطاب میکند_ جمهوری اسلامی و اردوغان سعی کرده اند با برانگیختن احساسات توده های تروریست که شوربختانه بیش از یک میلیارد هم شده اند، فرانسه و در کل غرب را با تهدید و تحریم بترسانند و با این سیاست راه را «بیشتر» برای فتح کشورهای اروپایی و نابود کردن فرهنگ غرب باز کنند. این جریان تحریم کالاهای فرانسوی شوخی نیست. اگر مسلمانان داعشی و داعشیعه کالاهای فرانسوی را «تحریم» کردند، شما آزادگان نامسلمان هم میتوانید با خرید محصولات فرانسوی این سیاست کثیف تروریست ها را خنثی کنید.

اگر هوس شراب کردید، به احترام نویسندگان آزادیخواه شارلی هبدو یا ابدو، شراب فرانسوی بنوشید. پنیر فرانسوی و باگت فرانسوی و ماشین فرانسوی و رمان های فرانسوی و جواهری به نام نشریه «شارلی هبدو» را هم فراموش نکنید. اولین عقب نشینی فرانسه در برابر این اوباش میتواند منجر به وقوع فاجعه ای صد برابر بدتر از انقلاب ۵۷ در فرانسه شود. مسلمانان غرب ستیز که در غرب تخم و خایه کرده اند، روز به روز جمعیتشان در غرب بیشتر میشود و اگر همینطور غرب به باج دادن به اینها ادامه دهد، این بمب های ساعتی سرانجام یک روز غرب را نابود خواهند کرد. اگر غرب قاطعانه در برابر جوجه دیکتاتورهایی مثل اردوغان و خامنه ای جا بزند، شک نکنید در آینده ای نزدیک، روزی صد نفر را آدمکشان اجاره ای این تروریست های وحشی در خیابان های پاریس گردن خواهند زد و پس از چندی از تمام کلیساها و سالن های نمایش در پاریس، صدای منفور الله اکبر به گوش خواهد رسید.

کل اسلام بر پایه سیاست «النصر بالرعب» تا کنون زنده مانده است. اسلام میگوید میکشم و تجاوز میکنم و وحشی ام، پس حواست باشد. کاریکاتور و مقاله و شعری که بر علیه ما قلم زده شود، قلم و صاحب قلمش با هم خرد میشوند! این همه سر بریدن تنها برای «تسلیم» شدن دیگران است. شما همین اردوغان کوتوله را ببینید که چگونه با اسلام گرایی آمیخته به پان ترکی دارد قدم به قدم به «خمینی» دوم شدن نزدیک میشود. کوچکترین عقب نشینی در برابر مسلمانان تروریست آنها را جسورتر خواهد کرد. اگر اینها یک معلم را به دلیل نشان دادن یک کاریکاتور سر میبرند ، باید همه آزایخواهان آن «تازی نامه» را چنان در توالت ها به نجاست بکشند که دیگر هیچکدام از این اوباش فکر نکنند میتوانند با ایجاد رعب و وحشت جهان آزاد و طرفدارانش را ساکت کنند.

برای پیروزی بر وحشت بزرگی به نام اسلام، باید دقیقا وحشتی بزرگتر از خودشان خلق کرد. اگر برای آنها یک بیمار بچه باز به نام محمد حرمت دارد و مقدس است، برای همه ما نامسلمانان هم باید انسانیت و آزادی بیان «مقدس» باشد و نگذاریم یک مشت تروریست وحشی با سربریدن یک نفر، جهانی را به سکوت وادار کنند. آن چاقویی که سر آن معلم فرانسوی را برید، توسط همین خمینی ها و اردوغان ها تیز شده است و قاب چرمی و گلکاری شده اش هم توسط خاتمی ها و اوباماها دوخته شده است!

حالا با همه این حرف ها، به نظرتان بهترین شراب فرانسوی چه مارکی است!؟ پژو بهتر است یا رنو!؟ کدام پنیر فرانسوی برای خوردن با نان باگت را پیشنهاد میکنید!؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها