برای رهبری مشارکت مهم است نه اینکه نام چه کسی از صندوق رای بیرون می آید

-احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰شرکت و تایید صلاحیت می شود
-احمدی نژاد می تواند در شرایط فعلی مردم را به پای صندوق های رای بیاورد
-برای رهبری مشارکت مهم است نه اینکه نام چه کسی از صندوق رای بیرون می آید
-حضور احمدی نژاد مشارکت حداکثری ایجاد می کند

مدارا– خورشیدی آزاد (دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی) با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ آقای سید محمد خاتمی در حالی برای ریاست جمهوری تایید صلاحیت می شود که چند ماه قبل از انتخابات از وزارت ارشاد دولت آقای هاشمی رفسنجانی کنار گذاشته شده بود.

خورشیدی آزاد گفت: آقای خاتمی که به عنوان وزیر مورد قبول نبود در انتخابات ریاست جمهوری ۷۶ به عنوان رئیس جمهور مورد تایید قرار گرفت که علت آن این بود که نظام جمهوری اسلامی ایران تشخیص داد که در این برهه آقای خاتمی می تواند مردم را به پای صندوق های رای بیاورد. و در شرایط فعلی نیز آقای احمدی نژاد می تواند مردم را به پای صندوق های رای بیاورد و بلکه مهتر اینکه دولت به درد بخور تشکیل دهد، زیرا راهبرد نظام مقدس اسلامی این است که هم مشارکت بالا باشد و هم دولت قوی و کاربلدی تشکیل شود که بتوانیم از این مرحله عبور کنیم که قطعا عبور هم خواهیم کرد.

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی گفت: در سال ۸۴ آقای احمدی نژاد اصلا در منوی نظام جمهوری اسلامی نبود و آنها بر روی آقای قالیباف کار می کردند اما وقتی تصمیم گیران مشاهده کردند حضور آقای احمدی نژاد باعث افزایش مشارکت بود ایشان را تایید کردند که در نهایت رقابت نهایی بین آقای احمدی نژاد و آقای هاشمی رفسنجانی شکل گرفت.

وی ادامه داد: خیلی روشن است که اولویت نظام در انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری که برد بین المللی دارد و نشان دهنده مشروعیت است، مشارکت حداکثری می باشد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها