با مرگ خامنه ای صف کشی و رویارویی کفتارها آغاز خواهد شد

هنوز نه به باره و نه به دار، رییسی با اشاره خامنه ای چنان زهر چشمی از صادق آملی لاریجانی گرفت و دارو دسته و نوچه هایش ( طبری و رعیت و ….) را گوشمالی داد که دیگه صدایی ازش در نیومد و جالب این که طبری را به شکل تحقیر آمیزی در منزل لاریجانی بازداشت کردند. تو سپاه هم که معلوم نیست چه خبره؟ سر انتخابات ریاست جمهوری دارو دسته کفتار جعفری که ظاهرا سعید محمد را کاندید انتخابات ریاست جمهوری کرده بود، با هشدار و تلنگر کفتار سلامی و اراذل و اوباش او مواجه شد. کفتار جوانی معاون سیاسی سپاه صحبت از تخلف و اخراج او از سپاه می کند.

دو کفتار ارشد سپاه بنام های حجازی و حق بین به فاصله کمی به طور مشکوک به قتل می رسند‌. حالا توجه کنید که الان هنوز فرمانده کل کفتارها زنده است و نهادهای امنیتی در حال انجام وظیفه اند. چهار روایت متفاوت از مرگ او از سوی سپاه و تلوزیون و… گفته می شود! مطمئن باشید قدرت اینقدر مزه داره که یک تصفیه خونین در صورت مرگ خامنه ای براه خواهد افتاد. این حضرات بقدری عقده ای، طماع و کینه ای هستند . و طی این سال ها با توجه به بالا پایین های نظام مترصد و در کمین انتقام از یکدیگرند که فقط منتطرند آن آغا بالاسر از بین برود تا انتقام روزهای گذشته را از یکدیگر بگیرند.

منتظر اتفاقات جدید باشید. خاطرتان باشد خامنه ای از خمینی و خاندانش و هاشمی و خدماتش بخصوص رهبر کردنش گذشت، و کینه خود را سر آنان خالی کرد، دیگه بسیاری از این ها که کاریزمای احمد خمینی،منتظری و هاشمی رفسنجانی را هم ندارند. کفتارها منتظرند تا در اولین فرصت یکدیگر را بدرند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها