ای نامردمان بی شرم، مشکل شما حضور پورن استاری به نام الکسیس در کلیپ ساسی مانکن است یا «سمیه» خطاب شدنش!؟

سراوان غرق خون است و سی سخت را زلزله ویران کرده است و برادران نوید افکاری هنوز در انفرادی هستند و کرونا در سرزمین بی صاحب ایران میتازد و هنوز سرنوشت پرونده ساقط کردن هواپیمای اوکراینی مشخص نشده است و اگر بخواهم این لیست را ادامه دهم باید یک جنایت نامه چند جلدی را بخوانید که میدانم از حوصله مخاطب ایرانی خارج است و فعلا هم که چون شب عید است نباید با مطرح کردن اخبارهای بد حال مردم را خراب کرد!

از دیروز که آهنگ ساسی مانکن بیرون آمده است جمهوری اسلامی حسابی به تکاپو افتاده است که حضور الکسیس تگزاس پورن استار را در کلیپ خواننده خالتوری به نام ساسی مانکن به پورنوگرافی کودکان ربط بدهد و سعی کند در اذهان عمومی مخالفتش با این آهنگ را زیر واژه «عفت» توجیه کند؛ اما براستی آیا درد نظام پورنوگرافی کودکان است؟

در دین و‌مذهبی که پیامبرش دختر ۶ ساله ای به نام عایشه را به عقد خود در می آورد و مرجع تقلید بزرگش به نام «امام خمینی» از عشقبازی با نوزاد شیرخوار در رساله اش صحبت به میان آورده است، آیا میشود اصلا از واژه ممنوعیت پورنوگرافی در این مذهب صحبت کرد؟

وقتی نمایندگان ولی فقیه علنا در صدا و سیما و وبسایت های وابسته پدیده «کودک همسری» را تبلیغ میکنند و در کنارش از جنایت قانونی و شرعی به نام «چند همسری» نیز ستایش به عمل می آورند، آیا میشود به حرف هایشان درباره آهنگ « از تهران تا توکیو» ساسی مانکن جدی فکر کرد و نخندید!؟

عالیجنابان و‌حضرات، ساسی مانکن و امیر تتلو دقیقا عصاره ۴۳ سال تولیدات فرهنگ اسلامی شما هستند. چه امیر تتلویی که دم از حرمسرا داشتن میزند و‌چه ساسی مانکنی که از یک ستاره فیلم های سوپر در کلیپ جدیدش رونمایی کرده است، همه و همه فرزندان انقلاب هستند و جز حکومت شما دوره دیگری را ندیده اند و پس هر چه میگویید اول از همه مخاطبش خودتان هستید.

نکته جالب توجه این است که وقتی زوار شهوت زده عراقی بیخ گوش حاکم خراسان بر سر دختر فقر زده ایرانی دلار میریزند و در سایت ها فیلم تحقیر زنان تن فروش ایرانی توسط زوار عراقی پخش میشود، رگ غیرت این مدعیان باد نمیکند و عفت عمومی میشود کیلویی چند! اما حالا که سراوان را به خاک و‌خون کشیده اند، ناگهان تمام وبسایت ها و کانال هایتان هدایت شده به آهنگ ساسی مانکن میپردازند تا اپوزیسیون همیشه بیدار و برفکی نظام هم ادعا کند دارند افکار شخمی و همیشه در صحنه ایرانی ها را طبق معمول «پرت» میکنند؛ و تو گویی اگر هم پرت نمیشد، مگر قرار بود این سخت پوستان بی تخم آریایی چه کنند!؟ واقعا نظام و اپوزیسیون مقیم داخل و خارجش باید هم به هم بیایند!

هشتگ

هشتگ

هشتگ

آری، این است راه و رسم مبارزه نسل جوان!

وقتی اولین بار کلیپ تبلیغی «نرو سمیه» را دیدم، اولین موردی که به ذهنم رسید این بود که چرا ساسی مانکن از این دختر چاق و زشت خارجی استفاده کرده است؟

اگر من کامنت ها و سلسله مقالاتی که در وصف «خاله الکسیس تگزاس» نوشته شده بود را نخوانده بودم، هیچوقت نمیفهمیدم که این خاله الکسیس یک پورن استار است. حالا با این تفاسیر باید بپرسید چگونه است که با پخش شدن کلیپ تبلیغی نرو سمیه، کلیه مسئولین نظام فورا الکسیس را شناسایی کردند؟ بچه کف دستی های بسیج واقعا نشان دادند رصد پایگاه مجازی دشمن و قدرت ارتش سایبری نظام، افسانه نیست!

مشکل الکسیس است یا سمیه خطاب شدنش!؟

اگر عمیق به این سوال نگاه کنید، پاسخ درست «هیچکدام» است. هیچکدام، چون کارنامه نظام در فضای سایبری نشان میدهد نظام تا جنایتی را مرتکب میشود، وبسایت های زرد و سیاهش فورا هماهنگ موضوع زردی را بولد میکنند تا جنایت نظام کمتر در فضای مجازی به بحث گذاشته شود. حالا یک روز زن شدن محمد رضا فروتن تیتر میشود و روز دیگر رفتن «ریحانه پارسا» و روز دیگر فحش های رکیک تتلو و روز دیگر حضور الکسیس در موزیک ویدئوی «تهران تا توکیو» ساسی مانکن؛ و خلاصه این رشته سر دراز دارد…

مورد دیگر که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیرد، استفاده از اسم «سمیه» است. چهار دهه است در فیلمها و سریال های جمهوری اسلامی نقش های منفی جملگی اسم اصیل ایرانی دارند و نقش های کاغذی و خوب اسم عربی! مثلا اگر دقت کرده باشید تمام دزدها و قاچاقچی ها و آدمکشها کورش و داریوش و نیما هستند و تمام افراد خوب مشتی حاج ممد و حاج علی و سید وامیر طاها؛ اکنون واقعا برای نظام سخت است که ببیند سمیه بنت خیاط(به عربی: سُمَيَّة بِنْت خَيَّاط) یا سمیه بنت خباط(به عربی: سُمَيَّة بِنْت خَبَّاط) ‎مادر عَمَّار یاسر و اولین زنی است که نزد مسلمانان به عنوان شهید اسلام شناخته می‌شود را یک خواننده زیرزمینی سابق اینگونه بی حرمتی کند. باور کنید اگر به جای نرو سمیه مثلا ساسی میخواند «نرو پارمیدا»، شاید این همه جنجال شکل نمیگرفت.

این اولین بار است که محصولات فرهنگی نظام بر علیه خودش استفاده میشود و بی شک این درد بزرگی است. باید نویسنده فیلنامه «ابد و یک روز» را به دادسرای ارشاد احضار کنند و ببینند آیا دشمن با قصد قبلی فیلم سیاه نمای ابد و یک روز را ساخته است و یا الکسیس و سیا و موساد در یک همکاری سیاسی و شبیخون فرهنگی، با قصد قبلی به ساحت مقدس سمیه، مادر عمار توهین کرده اند.

اگر این روند ادامه پیدا کند همین امروز و فردا است که خامنه ای خودش به تلویزیون بیاید و با آن لحن مسخره اش بگوید :

اینکه جوان بسیجی ببیند یک پورن استار را سمیه خطاب میکنند، واقعا «درد» است. حالا جای شکرش باقی است این ساسی ملعون خط قرمزها را رعایت کرده است و پای فاطمه و زینب و خدیجه و سکینه و رقیه را وسط نکشیده است. به قول امام خمینی خدا همه ما را آدم کند و فعلا تا سخت پوستان آریایی به الکسیس مشغول هستند، باید برادران سپاه گورهای دسته جمعی حفر کنند و‌آماده خلق حماسه هایی چو کشتار سراوان و آبان باشند.

و‌من الله التوفیق

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها