ای رهبر مفلوک، مشکل اصلی مردم ایران معیشت و بیکاری نیست

واقعا درعجبم پیر خرفتی مثل خامنه ای که سر بر بالین مرگ هم گذاشته هنوز با حرف های پوچ و بی سر و ته، چنین سخنان سخیفی را مطرح می کند. او با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر اینکه نامزدها باید در مناظرات دیدگاههای خود را درباره فضای‌مجازی و سیاست خارجی اعلام کنند، گفت:

اینها ( فصای مجازی و سیاست خارجی) جزء مسائل مردم نیست. مسئله مردم «بیکاری جوانان، معیشت طبقات ضعیف و مافیای واردات» است که کمر تولید را می‌شکند و جوانان مبتکر و با انگیزه را مأیوس و کشاورزان زحمتکش را بیچاره می‌کند.

اما بگذار برای تو خرف روشن کنم؛ گرچه مشکل اصلی مردم نگونبخت ایران؛ اکنون معیشت، بیکاری و رفاه خانواده و نگرانی در  مورد  آینده فرزندان خود می باشد.
اما دغدغه مردم در سال ۵۷، نه گوشت بود و نه مرغ و نه بیکاری. حتی یک شخص بدون مهارت هم بسادگی کاری در مراکز دولتی و خصوصی به فراخور  حالش پیدا می کرد. مشکل مردم معیشت نبود.
در سال ١٩٧٧، درآمد سرانه ايران ۲ برابر درآمد سرانه کره جنوبی بود. در آن زمان، درآمد سرانه ايران ٢,١٤٦ دلار و درآمد سرانهُ کره جنوبی ١,٠٤١ دلار بود. بگذریم که برخی ابلهان و مزدوران جمهوری اسلامی با ارائه آمارهای بسیار دروع و منحرف شده ، وضعیت امروز و دیروز را بسیار گنگ و غیر شفاف می کنند.
بسیاری از دانشجویان مستعد بدون داشتن ارتباط فامیلی از بورسیه و فرصت های تحصیلی که وزارت علوم وقت و یا سایر دستگاه ها در اختیار آن ها  قرار می دادند بهره می بردند. اما امروز باید یا دختر و پسر لاریجانی باشی و یا نوه امام راحل، نوه آیت الله یزدی یا فرزند مرندی و ولایتی و قالیباف و خاتمی خیل دزدان و جنایتکاران که از این مواهب بهره مند شوی.اگر هم اهل درس نباشند دزدسالاران حاکم بر جامعه براحتی انواع اقسام فرصت های داخلی و خارجی را برای آنها فراهم می کنند. به حکومت که وصل باشی براحتی می توانی یک سلطان باشی. سلطان شکر، لاستیک، چینی، دارو، آرد، پارچه و خودرو و….
بدبخت مفلوک سخن از مافیای واردات می کنی؟

چرای جای دور برویم، مگر به دلیل حرص و طمع و شهوت قدرت خودت نبود که ورود واکسن از امریکا و انگلیس را ممنوع کردی تا مافیای آن در ستاد تحت فرمانت( ستاد اجرایی فرمان امام) به لفت و لیس برسند. جان مردم برای تو  کوچکترین ارزشی در مقابل دزدان هزار فامیلت ندارد.

اگر به گفته تو نادان مشکل مردم گوشت و مرغ و بیکاری است، پس شعارها و وعده های سراسر دروغ شما برای چه بود؟
ممکن است نسل من شاهد سقوط دجالان و حرامزادگانی چون تو نباشیم اما ایمان دارم در فردایی نچندان دور، مردم ایران چنان بلایی بر سر فرزندان تو و ملاهای مفتخور و مداحان بی کار و لات جمهوری اسلامی بیاورند که مجبور شوید به غارها پناه ببرید.

اما با چه وقاحتی بعد از ۴۳ سال مشکل مردم را به  دغدعه های زمان قاجار تقلیل دادی!. اگر مردم ایران فریب امثال شما دروغگویان به کمک چپ های نادان و سایر گروه های ابله را نمی خوردند، امروز وضع و حالشان این نبود که آن ها را دلخوش به دادن تکه ای نان یا گوشت کنی!

کلام آخر:
مشکل مردم فراتر از معیشت و بیکاری و تباه شدن عمر و سرمایه شان ، تنها یک چیز است:
که دودمان شما ملایان و مذهب کثیف و دروغتان را از زندگی و سیاست و میهن عزیزشان پاک کنند.
دور نیست آن زمان، موقع خواب چشمانت را خوب بازکن!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها