ای جنایتکاران فلسطینی دوست، آن گلهای پرپر آبان خونین ۹۸ «کودک» نبودند!؟

جنایتکاران حماس و فلسطینی های تروریست میروند از داخل و نزدیک مدارس و بیمارستان ها و محله های مسکونی موشک و راکت به سمت اسراییل پرتاب میکنند و پس از شناسایی و‌پاسخ اسراییل فورا بنا بر عادت دیرینه مسلمانان جنازه ها را ردیف میکنند و روضه شهادت به راه میاندازند که ای فغان اسراییل کودک کشت!

ای حرامیان تروریست، آن کودک را در اصل شما میکشید که از مناطق مسکونی جهت شلیک راکت استفاده میکنید. فارغ از دعوای بیهوده ای که میان اعراب و یهودیان در اسراییل برپا شده است بیایید یکبار سوال کنیم که کل اسلام ۱۴ قرن است که به وجود آمده است اما یهودیان و قوم بنی اسراییل بیش از ۲۵۰۰ سال است که وجود داشته اند و از مصر تا اسراییل و اردن همه سرزمین های اجدادی آنها بوده است؛ حال واقعا چه کسی وطن دیگری را اشغال کرده است!؟

هرجا مسلمانی خارج از جغرافیای عربستان کنونی وجود دارد، ثمره و‌حاصل اشغال و تجاوز و تحمیل و تهدید و جنایت است. چرا راه دور برویم، همین ایران امروزمان که در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ دوباره توسط تازی پرستان اشغال شد، نمونه ای است عبرت انگیز از تاریخ اشغالگری درندگان تازی، که هر کجا رسیدند، با خونریزی و‌ توحش آن سرزمین را به قلمرو اسلام افزودند.

تاریخ جهان فاتحان زیادی به خود دیده است. یکی میشود کورش هخامنشی و ترویج مدارا، یکی هم میشود عمر و امامان شیعه که با توسل به تازینامه محمد، هر کجا که وارد میشوند سیاست وحشت و ترور را به کار میبرند و مردها را میکشند و زنها را هم به صورت هیئتی مورد تعرض و تجاوز قرار میدهند.

دین اسلام و فرهنگ مسلمانی در کنار تکیه بر «توحش» و «خونریزی» و ترویج خرافه پروری، از روزگاران کهن تا امروز همیشه به بهترین شکل از قدرت تبلیغات استفاده کرده است.

در دوران محمد پیامبر حشری مسلمانان خبری از شبکه های اجتماعی نبوده است اما او با تکیه بر هوش و‌تجاربی که در سفرهایش آموخته بود، مساجد و نماز را _ با کپی برداری از «یهودیان» که مخترعان «ادیان ابراهیمی» بودند_ به عنوان کانون فعالیت های تبلیغی خود انتخاب کرد و این انتخاب هوشمندانه باعث شد دین یک بیمار جنسی و یک انسان زنباره و‌خونریز و متجاوز که حتی به «عروس» پسر خوانده اش هم رحم نکرد بشود دومین دین دنیا و هنوز هم پس از ۱۴ قرن قربانی بگیرد.

اسلام را حماقت «توده» ها و برندگی شمشیرها و قدرت تبلیغات است که زنده نگاه داشته است. روزی که خرافات از ذهن ها زدوده شود و ترس از مرگ از دلها برود، قدرت تبلیغات هم کم کم رنگ خواهد باخت و ما مردمان ایران ۴۳ سال است که داریم این رنگ باختن را با گوشت و استخوان خویش حس میکنیم و از این درد بی درمان داریم به «درمان» میرسیم!

این روزها «میدان» به تروریست های فلسطینی اش فرمان داده است که آتش بازی به راه بیاندازند تا اسلیپی جو‌ یا علی آخر را بگوید و با آزادی صدها میلیارد دلار بقای جمهوری اسلامی را تضمین کند.

اکثریت مردم ایران از این رژیم متنفر هستند اما چه کنند که هم غم نان دارند و هم مثل این جنایتکاران آدمکش نیستند. این روزها عده ای ایرانی نما هم شده اند دایه دلسوزتر از مادر برای «فلسطین» و مدام در کنار برادران «چپول» و «دموکرات» خود در آمریکا سنگ فلسطین به سینه میزنند و میگویند چرا «اسراییل» پاسخ راکت اندازی های کور اوباش فلسطینی را میدهد و باعث میشود کودکان بمیرند!

مگر اسراییل نمیداند ما حرامیان کارمان این است که از فضای مدارس و بیمارستان ها برای انجام حملاتمان استفاده کنیم! مگر اسراییل ندید اغا و سرورمان «خامنه ای» چگونه با زدن هواپیمای «اوکراینی» باعث شد آمریکا جواب موشک پراکنی های بزدلانه و به اطلاع رسانده را ندهد!

مگر اسراییل نمیداند ما پیرو نوه محمد به نام امام حسین هستیم که شب نبرد واجبی میمالد و غسل جنابت میکند و برای در امان ماندن از دست یزید، کودکان و زنان خویش را_ دقت بفرمایید زنان نه همسر_ قربانی میکند تا شاید راه فرجی باز شود!

امروز در این جو مسمومی که حاصل پروپاگاندای ارتجاع سرخ و سیاه است تنها باید یک سوال مطرح کرد؛ ای به ظاهر ایرانیان، آن کودکانی که در آبان ۹۸ و هواپیمای اوکراینی به قتل رسیدند، کودک نبودند، انسان نبودند!؟ چطور در آن زمان صدا از هیچکدامتان در نیامد ای حقیران بی وجدان!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها