این انگل زاده خبر ندارد که ایران بعد از ونزوئلا و آرژانتین بالاترین نرخ فلاکت در جهان را ثبت کرده است‎

عباسی، رئیس جامعه المصطفی (نهادی آموزشی و یکی از ارگان‌های مهم ایران برای اشاعه اسلام شیعه در سایر کشورها است) گفت: بنده در گذشته و در حال حاضر مسئول بخش اروپای المصطفی بوده و هستم و حاضرم سوگند بخورم که ۷۰ تا ۸۰ درصد مردم اروپا سطح زندگی پایین تری از مردم ایران دارند؛ رسانه، دنیا را به نحو دیگر ترسیم کرده است و نمی دانیم در آن کشورها چه خبر است.

امروز تصویرسازی یکی از فعالیت های رسانه های غربی است تا اذهان جوانان ما را به این سمت ببرند که در غرب، گل و بلبل است و مشکلات بسیاری در کشور ما وجود دارد.

این آخوندِ انگل زاده خبر ندارد که بر اساس شاخص فلاکت، ایران بعد از ونزوئلا و آرژانتین بالاترین نرخ فلاکت در جهان را در سال ۲۰۱۸ به نام خود ثبت کرده است.

نرخ فلاکت در ایران ۷۵.۷ (جمع جبری نرخ بیکاری، تورم، نرخ سود بانکی منهای نرخ رشد اقتصادی) است.

در میان کشورهای اروپایی اوکراین با ۳۴.۳ نزدیکترین نرخ فلاکت را به ایران دارد حال آنکه تفاوت این دو بسیار زیاد است.

بقیه کشورهای اروپایی کمترین نرخ فلاکت را در جهان دارند.

نرخ فلاکت در اتریش ۳.۹ در سوئیس ۴.۲ و هلند ۴.۷ است.

کشورهای اروپایی در تمام شاخص‌های امنیت انسانی اعم از امنیت، آزادی‌های فردی، دولت بدون فساد، سرمایه اجتماعی، محیط سرمایه‌گذاری، رقابت اقتصادی، دسترسی به بازار، برابری اقتصادی، مسکن، سلامت، آموزش و محیط طبیعی و همچنین دو شاخص عمده اختلاف طبقاتی و همچنین سرانه تولید ناخالص داخلی بر اساس برابری قدرت خرید که نشان از سطح زندگی مردم دارد، سطح بسیار بالاتری نسبت به ایران قرار دارند.

علی عباسی از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ نماینده جامعه مصطفی العالمیه در کشورهای هلند، اتریش، آلمان، سوئد، نروژ و دانمارک بوده و از سال ۱۳۹۴ نیز نمایندگی این موسسه در کشورهای فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس و بلژیک را عهده دار است. او از سال ۱۳۹۷ به ریاست این موسسه منصوب شده ولی ترجیح داده کسی را جای خود به اروپا اعزام نکند و خود با حفظ سمت نمایندگی کشورهای اروپایی را حفظ کند.

سوابق مدیریتی علی عباسی در اروپا نشان می‌دهد که اتفاقا او با کشورهای ثروتمند و قدر اروپایی سروکار داشته بنابراین در این کشورها این تصور به او دست داده که سطح زندگی ۷۰ آنها از زندگی ایرانیان پایین‌تر است.

اشاره کنم که برآوردِ بودجه جامعه المصطفی برای سال ۱۳۹۷ سه هزار و ۵۱ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال پیشنهاد شد، این مقدار در سال ۱۳۹۹ به ۳٬۰۸۷٬۱۹۱ میلیون ریال رسید.

به اشتراک بگذارید: