اگر گنبد آهنین از کار بیفتد چند کودک و زن اسراییلی خواهند مرد!؟

دعوای دو‌ گروه را در نظر بگیرید که یک گروه جلوی زن و بچه خویش ایستاده اند و مبارزه میکنند، گروه دیگر پشت زن و بچه خویش پنهان شده اند و آنها را «سپر انسانی» خود کرده اند، حالا به نظر شما کدام گروه کثیف تر است؟

یک گروه ۳۰۰ موشک به سمت اسراییل پرت میکند و گنبد آهنین اسراییل ۹۰ درصد آنها را منهدم میکند، حالا برای یک لحظه تصور کنید گنبد آهنین اسراییل از کار بیفتد؛ میدانید چند زن و بچه که مورد حمله «کور» کوردلان حماس قرار گرفته اند خواهند مرد!؟

برای مخالفان واقعی نظام جمهوری اسلامی فرقی ندارد که کودکان و زنان قربانی فلسطینی باشند یا اسراییلی در هر دو صورت غم انگیز است اما یادمان باشد این «حماس» بازوی سپاه قدس است که برای امتیازگیری بیشتر از مذاکرات برجام و ترساندن اسراییل و اسلیپی جو این بازی را راه انداخته است.

جمهوری اسلامی و یارانش سابقه طولانی در این امر دارند. هم در زمان سقوط هواپیمای مسافربری بندرعباس در زمان جنگ ایران و عراق و هم در زمان ساقط کردن هواپیمای اوکراینی، جمهوری اسلامی جنایت کرده است.

مگر یادتان رفته است که در جبهه ها اسب و عروسک نورانی ( امام زمان ساختگی) به میدان های مین میفرستادند تا کودک سربازها با شوق بیشتری خودشان را به کشتن دهند!

همین چندی پیش سپاهیان اوباش خامنه ای اعلام کردند که پس از حمله به پایگاه آمریکا در عراق خامنه ای در حسینیه خمینی سخنرانی زنده گذاشت تا آمریکای ترامپ به خاطر تعداد بالای تلفات احتمالی ، هرگونه عملیات را بر علیه «مکان های فرهنگی» ( شما بخوانید خامنه ای و بیت رهبری) متوقف کند.

بنا به اعتراف سرتیپ جنایتکار پاسدار «امیرعلی حاجی‌زاده»، فرمانده نیروی هوای فضای سپاه روزی که سپاه با دو موشک هواپیمای اوکراینی را بر فراز آسمان سرنگون کرد ،مقام‌های جنایتکار و رهبر خونخوار جمهوری اسلامی در انتظار حمله موشکی احتمالی از سوی ایالات‌متحده بودند چرا که ساعاتی قبل از آن جنایت سپاهیان خامنه ای پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق را هدف موشک قرار داده بودند و سپاه برای ترساندن آمریکا از حمله احتمالی متقابل آسمان ایران را به روی هواپیماهای مسافری و غیرنظامی باز گذاشته بود.

حالا اگر آن روز ترامپ حمله میکرد و به جای یک هواپیما ۳ هواپیما سرنگون میشد، به نظرتان آن کودک و زنانی که کشته میشدند خونشان گردن ترامپ روانی بود یا خامنه ای روانی تر؟

سرتیپ حاجی‌زاده حدود چهار ماه پس از آن واقعه به مناسبت پرتاب ماهواره نظامی سپاه به فضا، در اظهارات تازه‌ای گفته بود:

پس از کشته شدن «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه «آمریکایی‌ها یک اطمینان کاذبی پیدا کرده بودند که ایران پاسخ نمی‌دهد و به این مساله مطمئن بودند اما پس از شعارهای انتقام مردم ایران تا حدی احساس خطر و به همین دلیل اعلام کردند که اگر ایران اقدامی کند، ۵۲ نقطه را می‌زنیم. آن‌ها فکر می‌کردند ایران باید عقب بنشیند و کاری انجام ندهد. آمریکا گفته بودند نقاط مختلف فرهنگی ایران را می‌زنند و می‌خواستند بیت رهبری را بزنند اما با اراده محکم مقام معظم رهبری و تصمیم ایشان عملیاتی انجام شد و بلافاصله برای اولین بار برنامه حسینیه امام خمینی را به‌صورت پخش زنده برگزار کردند که این یک پیام برای آن‌ها داشت و برنامه آن‌ها را به هم ریخت.»

البته از شیعیان و طرفداران امام حسین که خانواده اش را که مشتی زن و کودک بودند «سپر انسانی» خود کرد، انتظار دیگری نمیرود.

دعوای اسراییل و فلسطین به ما ایرانیان هیچ ربطی ندارد اما در جایی که ردپای جمهوری اسلامی دیده میشود، بدانید مقصر همان طرف است؛ یعنی حماس!

ای کاش اوباش فلسطینی به جای آلت دست خامنه ای شدن کمی به مردمان فلسطین میاندیشیدند و به جای موشک پراکنی به کشوری که هالوکاست را پشت سر گذاشته است و با کسی شوخی ندارد، کمی به کودکانی میاندیشیدند که قربانی سیاست بازی میشوند.

نه به جمهوری اسلامی و مزدورانش آری به صلح و انسانیت است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها