اوج وقاحت و رذالت لابیست های جمهوری اسلامی

۴۳ سازمان‌ و نهاد غیردولتی متشکل از فعالان حقوق بشر، کنشگران صلح، کهنه‌سربازان و چهره‌های ایرانی- آمریکایی در نامه‌ای به سه وزارت‌خانه، وعده بایدن و اولویت‌های انسانی برای مقابله جهانی با کرونا را یادآوری کرده‌اند

پرسش اساسی اینجاست، مگر دارو و غذا مشمول تحریم های امریکا هستند؟ بارها مقامات دولت ایالات متحده اعلام کرده اند که دارو و غذا مشمول تحریم های ایالات متحده نیست؟

شما نادانان ( البته بخوبی دانا هستید)، که پول هایی که آزاد می شود خرج مردم نمی شود، وگرنه این همه بیکاری، گرانی، کمبود و یا تقلب در فرآورده های غذایی برای چیست؟ مگر خود مقامات ایران اظهار نمی کنند که میلیاردها دلار در کشورهای منطقه خرج می کنند؟ مگر رهبر جنایتکار و ضد ایرانی، جمهوری نکبت و نامشروع رژیم جمهوری اسلامی، تاکید نکرد ما واکسن وارد نمی کنیم؟ مگر شاهد نبودید پول های نفتی ایران خرج ونزوئلا، بولیوی، نیکارگوئه، سریلانکا، سوریه یمن، جیبوتی، حزب الله لبنان، حماس و…. می شود در حالی که مردم فقیر ایران پوست و اسکلت مرغ می خورند!

برای این که بدانید، قصد این رژیم برای کنترل ویروس کرونا، هیچ و پوچ است، بدانید مثلا هفت میلیارد دلار پول ایران در کره سالهاست بلوکه است، و ایران حتی با اعلام کره جنوبی می توانسته از این پول ها برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی و غذا استفاده کند در صورتی که بارها این موضوع از سوی طرف ایرانی رد شده و صرفا خواستار دریافت نقدی پول خود شده است. صندوق توسعه ملی( ذخیره ارزی ایران) حاوی میلیاردها دلار پول است ولی این پول ها هیچ وقت ررای رفاه ملت و یا ورود دارو و واکسن کرونا هزینه نشده در عوض با چشمک رهبر در یک روز دویست میلیون دلار برای اعمال خرابکارانه به سپاه قدس مورد تصویب قرار می گیرد.

وقت آن نرسیده کمی شرم کنید!

به اشتراک بگذارید: