اوباما گیت

سرهنگ دوم تونی شفر ( Col Tony Shaffer )، افسر اطلاعاتی سابق امریکا، در مصاحبه ای پرده از روی رسوایی حقوقی اوباما برداشته که می تواند بزرگتر از واتر گیت باشد. او می گوید اتهامات اوباما بسیار گسترده است و او در واقع می تواند به جرم این تخلفات به برای او کیفرخواست صادر شود.

سرهنگ شفر می گوید اوباما از ماهها قبل از پیروزی ترامپ دستور داده بود تا همه مکالمات ترامپ و تیم انتخاباتی اش و از جمله مایک فلین شنود و ضبط شود که این کار یک جرم فدرال است و سواستفاده از منابع دولتی برای اهداف سیاسی می باشد.

جاسوسی از ترامپ و سواستفاده از امکانات دولتی برای پیروزی هیلاری کلینتون تنها اتهامات باراک اوباما نیست. اوباما متهم است که به اف بی آی دستور داده تا مشاور امنیتی ترامپ یعنی مایکل فلین را مرعوب کنند تا علیه ترامپ اظهارنظر کند. اف بی آی از طرف اوباما فرستاده شده بود که بافشار مجبورش کنند که در مورد پرزیدنت ترامپ دروغ بگه ولی اینکارو نکرد و هر چه تهمتی بود رو پذیرفت همه برای نجات آمریکا و هم برای نجات پسرش که ایشان هم مورد هدف اف بی آی اوباما قرار گرفته بود.

 

داستان از این قرار است که اوباما از قبل مایکل فلین را می شناخت و آنها دشمن همدیگر بودند. اوباما بخوبی می دانست که اگر مایکل فلین در مقام مشاور ترامپ باشد قطعا امریکا برجام را بهم می زند. این همان چیزی بود که اوباما آنرا لطمه حیثیتی برای عملکرد خود و حزب دمکرات میدانست و بخاطر همین دستور برداشتن مایکل فلین را به اف بی آی داده بود.

حال باید صبر کرد و منتظر تحقیقات بیشتر مقامات قضایی فدرال بود تا پرده از بزرگترین خلافکاریهای یک رئیس جمهور امریکا و پنهانکاری مقامات اطلاعاتی برداشته شود.

 

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها