انقلاب آبان

اتفاقاتی که در چند روز اخیر در سرزمین آریایی رخ داد آنچنان روند پر شتابی داشت که برای هضم و تحلیل آن مدت زمان زیادی لازم است.

بدون هیچ شک و تردیدی، اتفاقات اخیر بعنوان نقطه عطفی در تاریخ آزادیخواهی مردم ایران ضبط خواهد شد. ویژگی مهم این اعتراضات این بود که در قامت یک انقلاب واقعی ظاهر شد. مردم همه پرده ها را کنار زده اند و خیلی صریح و شفاف خواهان تغییر این رژیم نالایق و ضد ایرانی شدند. مردم ایران بخوبی دریافته اند که تداوم حیات این رژیم برابر است با ورشکستگی اقتصادی و سختی و مشقت زندگی روزمره و انزوا و قهقرا.

اما این روزها پرسشی که در اذهان بسیاری از ما مطرح است نگرانی از چشم انداز اعتراضات است. آیا این رژیم موفق به سرکوب مردم میشود؟

بنظر من اگر رهبران جمهوری اسلامی بجای تسلیم در برابر مردم، به روی آنها آتش بگشایند و خون آنها را بزمین بریزند ممکن است برای مدت کوتاهی صداها را خفه کنند اما عواقب چنین اقدامی  وارد شدن به مرحله جدیدی از انقلاب مردم میگردد.

 تردید نکنید که مرحله بعدی انقلاب آبان ماه، روی آوردن مردم به مبارزه مسلحانه با این رژیم جنایتکار خواهد بود.

حکومتی که اکنون تصمیم گرفته تا در برابر 80 میلیون نفر مردم بی دفاع بایستدو آنها را قلع و قمع کند، شک نکنید که در مرحله بعد باید لااقل با هشتصد مبارز مسلح بجنگد. همان مبارزانی که امروز با دست خالی کلانتری ها و پایگاههای بسیج و حوزه های آخوندها را به آتش کشیدند، زمانی که دست به اسلحه ببرند آنوقت خواهید دید که دودمان اخوندها و مزدورانشان  را چگونه برای همیشه خاکستر خواهند کرد.

من بسیار بسیار خوشحالم از اینکه مردم ایران در اعتراضات شان دیگر شعار الله اکبر را نمیدهند بلکه مرگ بر خامنه ای و اخوند باید گم بشه را سر میدهند. این پیشرفت و پیروزی بزرگی است که نویسندگان و روشنفکران ما مثل صادق هدایت، احمد کسروی ، ایرج میرزا ، علی دشتی ،شجاع الدین شفا ، رضا فاضلی و غیره خوابش را هم نمیدیدند که روزی مردم ایران به چنین درجه از رشد و بیداری برسند.

مطمئن باشید کار این رژیم خیلی وقت است تمام شده. این رژیم با صرف پول های هنگفت  و استخدام مزدوران کراواتی در رسانه ها مدتی توانست فریبکاری کند اما اکنون نتیجه همه تبلیغات و فریبکاریهایش را  در خیابانها می بیند.  مردم آخوند را لعنت می کنند و از رضا شاه به نیکی یاد می کنند.

این است ثمره چهل سال بدگویی علیه ارزشهای ایران و ایرانی.

جمهوری اسلامی با کشتار مردم ایران، دیگر جایی در این سرزمین ندارد. از این به بعد جمهوری اسلامی با ملتی روبرو خواهد بود که از آنها کینه دارند. هرزمان و در هر مکان که بتوانند به این فرقه تبهکار ضربه خواهند زد. از این به بعد آخوندها در کوی و برزن جرات تردد نخواهند داشت. پاسداران و ماموران رژیم در گوشه و کنار این سرزمین لت و پار خواهند شد. هیچ حکومت اشغالگری نمیتواند نافرمانی و کارشکنی هشتاد میلیون نفر را خنثی کند. کنترل چنین مردم آنقدر برای آخوندها پر هزینه خواهد بود که در ماههای آینده تمام توان و بنیه مالی و نظامی شان فرسوده خواهد شد.

این همان چیزی است که پیشتر در مقاله ای گفته بودم که اعتراضات اخیر مردم ایران راه بی بازگشت است. دورنمای آزادی و آبادی ایران بسیار شفاف تر از همیشه در برابر ماست.

به امید آزادی ایران عزیز

 

 

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها