انقراض ایرانیان توسط جمهوری اسلامی ؛ مشاور وزیر بهداشت : نماد افول جمعیت در جهان شده ایم!

محمد اسماعیل اکبری مشاور وزیر بهداشت در گفتگو با شبکه خبر صداوسیمای آخوندی گفت : بر اثر فقر و فلاکت دامنگیر و از آنجا که خانواده‌ها قادر به تأمین معشیت فرزندان خود نیستند، جمعیت کشور به‌سرعت رو به افول و پیری می‌رود!

در ادامه این گفتگو مجری صدا و سیما هم اعلام کرد :

آمارها نشان می‌دهد جمعیت ایران به‌سرعت به سمت پیر شدن حرکت می‌کند. طوری که ایران طی ۲۰ تا ۳۰سال آینده جزو ۴کشور پیر دنیا خواهد بود. مشاور عالی وزیر بهداشت گفت وضعیت باروری در ایران به حدی نامناسب است که نماد افول جمعیت در جهان شده‌ایم.

چند وقتی است خلیفه اوباش امت اسلامی، خامنه ای اشغالگر، مدام روضه رشد منفی جمعیت میخواند و مزدورانش هم مدام سعی دارند با برجسته کردن این موضوع ایرانیان را تشویق به زاد و ولد کنند. البته هنوز بر ما روشن نیست که خلیفه جمهوری اسلامی آیا واقعا نمیداند دلایل افت جمعیت نظام ناکارآمد جمهوری اسلامی است و یا این هم یک نمایش دلسوزی از طرف اشغالگران ایران است برای مسئول نشان دادن خود!

یکی نیست به رهبر فرزانه انقلاب بگوید دلیل این کمبود جمعیت دقیقا خود شما و نظام منحوستان است. از نظر شما بچه دار شدن دولنگ هوا کردن است و لابد خدا هم روزی بچه را میرساند، پس کاری به این آسانی را چرا خلق الله انجام نمیدهند و برای نظام تولید مثل نمیکنند؟

آیت الله خامنه ای با این حرفهایی که این اواخر درباره عدم ورود واکسن کرونا و لزوم افزایش جمعیت زد نشان داد که مشاعرش را به کل از دست داده است. رهبر فرتوت و تریاکی نظام اگر به اوباش پلیس فتا بگوید که فرمان عدم درج قیمت ها را از وبسایت های دیوار و شیپور حذف کنند، شاهد خواهد بود که یک لانه موش در تهران به سقف ۲ میلیارد رسیده است. وقتی میگوییم لانه موش، به معنای واقعی لانه موش است. خب ای رهبر فرزانه، وقتی مسکن که اولین شرط برای تشکیل خانواده است قیمتش سر به آسمان میکشد، چگونه مردم ازدواج کنند؟ با این حداقل دستمزدهایی که برای مردم عادی بریده اید، مردم حتی نمیتوانند نان و سیب زمینی بخورند، خانه خریدن که دیگر رویا شده است.

ای رهبر فرزانه، در نانوایی ها نان قسطی به مردم میفروشند، میدانید این یعنی چه؟ اگر به دنبال افزایش امت شیعه هستید، از مزدوران مفت خور لبنانی که برایشان حقوق دلاری تعیین میکنید و خانه برایشان در جنوب لبنان میسازید، بخواهید تولید مثل قهرمانانه را کلید بزنند، نه مردم بدبخت ایران که نان هم از طبقه ضعیف و‌کارگرش دریغ شده است.

نمیدانم آیا اطرافیان چاپلوست از سرنوشت ما دهه شصتی ها برایت گفته اند یا نه؟ هر چه شوهر بود که در جنگ کشتید، هر چه مصیبت بود که بر سر نسل ما آوردید، آخر سر هم اعلام کردید بیکاری ما خطری برای امنیت آخوندی است!

من نمیدانم چه مطاعی شما استفاده میکنید که این همه پروستات شما شاد و سرخوش است. مردک، قبرستانی درست کرده اید که هیچکس شوقی به زندگی ندارد. روزی نیست که کودکان، توجه بفرمایید کودکان و نوجوانان این مرز و بوم دست به خودکشی نزنند. تمام جوانان را آلوده شیشه و‌کراک کرده اید. هر چه آدم نخبه داشته ایم، به خاطر حکومت و رفتار ماموران شما از کشور رفته اند. هوایمان که پر از مازوت است، تمام کوه ها و جنگل ها را از بین برده اید. رقص و شادی که ممنوع است. صداوسیمایتان که پر از مداح و روضه خوان است. مدرسه ها که همه ویران شده اند. روان مردم است که همه به جنون رسیده اند. فحشا است که دیگر ایرانگیر شده است. پول ملی است که با پهن فرقی ندارد. بیکاری است، که بیداد میکند. من نمیدانم ۸۰ میلیون ایرانی را بدبخت کردن کافی نیست که حالا به دنبال بیشتر کردن تعداد قربانیان هستید!؟

مردک، مردم برای تامین مخارج زندگی خویش رو به کلیه فروشی و کبد فروشی و قرنیه فروشی و … آورده اند. میدانید در این مدینه فاضله که چه عرض کنم، در این مدینه فاضلابی که درست کرده اید چند صد هزار زن متاهل تن فروش وجود دارد؟ میدانی چند صد هزار کودک شاهد تن فروشی مادران خویش هستند؟ میدانید چند ده هزار کودک کار و آرزو مرده در این سرزمین وجود دارد؟ همین چندی پیش یکی از همین کودکان کار به اسم «رضا» که سالها قبل در برنامه تنفرانگیز ماه عسل اعلام کرده بود «آرزویی ندارد» خودش را کشت و از این زندگی خفت بار راحت شد؛ آیا تو مردک نادان اینها را میبینی و میخوانی و میشنوی ، و باز ابلهانه دم از افزایش جمعیت میزنی!؟

در جمهوری فاضلابی که تو به راه انداخته ای، فقط حرامیان و پایوران بی شرفت میتوانند تولید مثل کنند، گر نه مردم عادی وقتی نان ندارند بخورند، وقتی مسکن ندارند که خانواده تشکیل بدهند، چگونه بچه دار شوند؟

اتفاقا بچه های زیادی در بطن دخترکان و زنان بی سرپرست و بدسرپرست این سرزمین توسط نره خران صیغه دوست و مقلد شما کاشته میشود، اما خب این بچه ها در پستوها کورتاژ میشوند و شما خبری از آنها نداری!

ای رهبر فرزانه، نسل های پس از انقلاب یک روز خوش ندیده اند. آن از کودکی ما بود که با بمب و‌موشک و جنگ و‌حاجی و سید بازی و حجله و صدام تباه شد. آن از نوجوانی ما بود که پونز بر پیشانی و اسید بر صورتمان ریختند. آن از جوانی ما بود که اوباش تو در کهریزک ها به ما تجاوز کردند و این هم از میان سالی که مردم را در روز روشن با دوشکا و پهپاد در نیزارهای ماهشهر به قتل رساندید. آن از ورزشکاران کشور است که بر سر دار آونگشان کردید و این هم از حال و هوای این روزهای کرونایی که حتی یک واکسن ناقابل که همه دنیا تا کنون سهمی از آن برده اند را هم که ممنوع کرده اید، به بهانه ای اینکه به انگلیس و آمریکا اعتماد ندارید!

حرام زاده قرن، چگونه وقتی زن و بچه کثیف خود را برای درمان با سعید امامی قاتل به انگلیس اعزام کردی، دارو و درمان غربی بد نبود، اکنون که نوبت مردم رسیده است، واکسن غربی بد شده است!؟ مردک، هنوز یک آفتابه باسن شور درست نتوانسته اید تولید کنید، آنوقت دم از ساختن واکسن کرونای ایرانی میزنی!؟

وقاحت تو آخوند دوزاری تماشایی است. مردک، جز اوباش سپاه و بسیج و غارتگران ژن قهوه ای، هیچکس در این مملکت خوشحال نیست. کم ندا و نوید و سهراب کشتی ضحاک، که امروز طلب جمعیت بیشتر میکنی؟ ۷ میلیون جمعیت اکثرا نخبه و آدم حسابی را از سرزمین مادری خویش به بیرون پرتاب کردی، کم نیست؟ یک میلیون متجاوز و بیمار جنسی در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و سپاه تولید کردید تا دمار از روزگار ۸۰ میلیون ایرانی در بیاورند، کم نیست؟

مردک، بچه دار شدن در فضای جمهوری اسلامی بزرگترین خیانت به خود و ایران و جهان است. در جایی که انسانیت مرده است، در سرزمینی که حقیری مثل تو حاکم است، عقیم و یائسه بودن، بزرگترین نعمت است؛ دهانت را ببند و کم یاوه بگو، ای رهبر آزاده، که منتظری برای بچه دار شدن لنگ هایمان را بالا بدهیم و بگوییم آماده ایم، آماده، خفه شو!

یک شهروند ساده دهه شصتی

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها