انجمن وکلای ولایی: کسانی که به امام خمینی در سال ۵۷ وکالت دادند، بدانند این وکالت بلاعزل و ابدی است و به دنبال وکیل دیگری نباشند!

به نام خدای خشکسالی و قحطی و فقر و فحشا و اختلاس و آلودگی و تورم و بی آبرویی و قتل و شکنجه و سنگسار و اعدام، به نام خدای خمینی و انقلاب ۵۷، به نام اسلام و الله!

این روزها دیده شده است که مشتی جوان فریب خورده و دهه هشتادی به دنبال وارث طاغوت رفته اند که بیا و در مجامع بین المللی صدای ما باش! خوشبختانه جوانان غیور ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با آنکه از بالا و پایین دچار تکرر ادرار هستند، همچنان همانند سال ۵۷ با همه اختلافات سیاسی که دارند، بر اصل همه با هم برضد پهلوی جمع شده اند و با صدایی قاطع و رسا اعلام کرده اند که ما به رضا پهلوی وکالت نمیدهیم!

گر چه عده ای ضد انقلاب این موضوع را به سخره گرفته اند و پیرمردان و پیرزنان جواندل آن انقلاب کبیر را ملامت میکنند که اصلا مگر کسی احمق است که بیاید به شما بگوید بیایید وکالت بدهید که بساط خودتان جمع شود! اما این عده بدانند همانطور که آن امام سفر کرده و آن گل سرخی شهید راه آرزوی پطر کبیر، هر دو به مولا علی و امام حسین اعتقاد داشتند، ما ۵۷ تی ها هم جملگی به نظام جمهوری اعتقاد داریم چون در نظام سلطنتی فقط یک خانواده میتواند شاه بشود اما در نظام جمهوری همه ما از لبو فروش تا قلم فروش میتوانیم شاه بشویم

جوجه های دهه هشتادی، برای جمع کردن امضا دیر آمده اید! آن روزی که به کمک شرق و غرب ایران را در سال ۵۷ ما طرفداران امام خمینی و احمدی نژاد اول فتح کردیم، در همان روز ما قلب و روح و جان خویش را فدای این انقلابی کردیم که بساط ایران و ایرانی بودن را جمع کرد.

ما مسلمانان و برادران سرخ هر دو بی وطن هستیم. نه اسلام مرز دارد و نه کمونیزم! مگر ندیدید چگونه آن قاضی رحمت، آیت الله خلخالی خلیج فارس را خلیج دوستی نام نهاد؟ مگر ندیدید وقتی برادران سابق ما دیدند صدام برای اروند رود و خوزستان به ایران حمله کرد، چگونه به همراه ارتش عراق سوار بر توپ و تانک صدام شدند و با شعار از مهران تا تهران، بی وطنی سرخ علوی را معنای تازه ای بخشیدند!

مگر ندید وقتی صحبت از جنگ و حفظ خاک شد، چروکی چیف های فدایی و توده ای چگونه شلوار های پلنگی را درآوردند و با قبول پناهندگی در آلمان و سوئد و آمریکا و نجنگیدن برای خاک ایران، نشان دادند که یک انقلابی اصیل ۵۷ تی وطنی جز خویشتن ندارد!

مگر ندیدید در حالیکه ارتش له شده شاهنشاهی برای خاک ایران میجنگید، جوانان ولایی چگونه به عشق حسین و حوریان بهشتی و مذهب شیعه و امام خمینی به روی مین میرفتند!؟

جوجه های دهه هشتادی، ما در سال ۵۷ ایران را دوباره فتح کردیم. ما وکالت جسم و روح و روان خویش را به خمینی و خلخالی و هاشمی بخشیدیم و آن وکالتی که به امام خمینی دادیم، ابدی و ازلی و بلاعزل است!

ما قهرمانانی که کمر دلارآمریکا را شکستیم و از ۷ تومان آن را تبدیل به ۴۲۰۰۰ تومان کردیم،حتی اگر کسی از ما دعوت به کاری نکرده باشد، هر جا که حرکتی بر علیه انقلاب اسلامی و میراث خمینی کبیر باشد، “نه” خود را بلند اعلام میکنیم.

ایران اسلامی که امروز با کره شمالی برابری میکند، حاصل تلاش همه ما مبارزان راه آزادی است؛ همان مایی که آن شاه آمریکایی، پیوند ارتجاع سرخ و ارتجاع سیاه نامید! آری، ما سرخ جامگان و سیاه جامگان ارتش خمینی، با همه اختلاف ها و خون هایی که در اوایل انقلاب از هم ریختیم،هر جا صحبت از بازگشت پهلوی ها و ایران و میراث گبرها باشد، حتی ابایی نداریم که با تجزیه طلب هاهم همصدا شویم. ایران بدون جمهوری اسلامی برای ما برادران و خواهران سرخ معنایی ندارد.

مرگ بر شاه

مرگ بر شاه

مرگ بر شاه

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx