امضای سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین؛ اکنون وقت همبستگی اپوزسیون می باشد

بنابر گزارش‌ها قرار است وزیران خارجه چین و ایران سند همکاری‌های راهبردی میان دو کشور را هفتم فروردین امضاء کنند. مذاکره درباره این سند که منتقدان زیادی دارد، سال‌ها پیش با پشتیبانی رهبر جمهوری ( نکبت) اسلامی آغاز شده بود.

وزیر خارجه چین در جریان سفر منطقه‌ای خود روز جمعه ششم فروردین ماه وارد تهران شد و قرار است با شماری از مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ، از جمله حسن روحانی و محمد جواد ظریف دیدار و گفت‌وگو کند.

برخی منابع خبری داخلی ایران، از جمله خبرگزاری دولتی ایرنا گزارش داده‌اند که وانگ یی و همتای ایرانی او روز شنبه “سند همکاری‌های راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین” را امضاء می‌کنند.

پس از فرخوان کمپین ” نه به جمهوری اسلامی” اکنون وقت اتحاد و همبستگی اپوزسیون فرا رسیده است. کلیه احزاب و سازمان های سیاسی مخالف جمهوری نکبت اسلامی می توانند، بدون در نظرداشتن اختلاف ها در یک روز از پیش تعیین شده مقابل سفارت های ایران یا چین در کشورهای اروپایی اعتراض خود را به این معاهده ننگین اعلام کنند.

به نظر من کلیه احزاب فارغ از دیدگاه ها علاوه بر اعتراض به امضای سند مذکور، پلاکاردهایی با این مضمون که این حکومت نماینده واقعی مردم ایران نیست را نیز به اهتزاز در آورند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها