امام رضا، حالا که کرونا آمده است نشان بده یک فراخ انگوری بودی یا یک امام معجزه گر!

سالها پیش در تحریریه یکی از روزنامه های استمرار طلب عده ای خبرنگار نشسته بودند که خبر آمد فلان بازار در مشهد آتش گرفته است…

عکاس روزنامه و یکی از خبرنگاران وقتی برای تهیه گزارش و عکس و فیلم مراجعه کرده بودند، دیده بودند ۲ نفر از این لباس شخصی ها ، قرآن به دست به همراه آتش نشان ها به یکی از دالان هایی که آتش تقریبا مهار شده بود، رفتند و پس از چند دقیقه برگشتند و آن ۲ مامور لباس شخصی در برگشت قرآنی در دست نداشتند!

پس از ۱۵ دقیقه معطلی سرانجام به خبرنگار و عکاس روزنامه مربوطه اجازه دادند که برای تهیه عکس داخل بروند. این دوست روزنامه نگار تعریف میکرد همان قرآنی را که در دست ماموران دیده بودند، آنجا در میان خاکسترها جلدش را کثیف کرده بودند اما به عنوان معجزه، ما باید قبول میکردیم که آتش قرآن را نسوزانده است و این معجزه الهی هم باید به گوش ملت برسد.

خبرنگار مربوطه تعریف میکرد اصرار آتش نشانی که همراه لباس شخصی ها این صحنه آرایی را ترتیب داده بود، برای گرفتن عکس از قرآن ها جای هیچ شکی باقی نمیگذاشت که این قسمت قرآن نسوختن، جزوی از برنامه مهار آتش در ایران شده است.

روزنامه اصلاح طلب فردایش خبر آتش سوزی را بدون اشاره به دروغ نسوختن قرآن چاپ کرد اما روزنامه کیهان شریعتمداری تیتر زد در فلان آتش سوزی قرآن نسوخت!

این داستان به قدری تکراری شده است که نظام هم پس از ماجرای آتش سوزی ساختمان پلاسکو، کمی فیتیله این شعبده بازی را پایین کشید، اما همچنان این عمل کثیف را نظام در آتش سوزی ها به کار میبرد تا برای دین یائسه اش معجزه بسازد!

روحانیون شیاد شیعه، اکنون بهترین زمان است که به امامزاده ها و گور امام رضا پناه ببرید؛ تا ملت ببینند این ضامن آهو چقدر ضمانت نامه اش معتبر است!

آن گوساله ای که کتاب علمی را آتش میزند، بفرمایید! این گوی این میدان؛ ببینیم خرافات شیعه چگونه از مردم محافظت خواهد کرد!؟

ملت بیدار شوید، تا این آخوندها و این دکان های دینی برقرار است، آینده این خاک تباه است. اکنون بهترین موقع برای سنجش جریانی است که ۱۴۰۰ سال به زور شمشیر و تبلیغ، نسل اندر نسل ایرانیان را تباه کرده است.

معجزه یعنی اتفاق افتادن غیر ممکن ها! اینکه شما خودت درس بخوانی و بعد زیارت امام رضای انگوری بروی، و ماه بعد در کنکور قبول بشوی، ربطی به امام رضا ندارد!

اینکه مهاجران فقیر پاکستانی و افغانستانی را با پول برای نمایش بخری و فرد سالم را روی ویلچر بنشانی و ببری امام رضا و بعد به خانواده اش پول بدهید و جلوی دوربین های کثیف صدا و سیما مجبورشان کنید بگویند معجزه اتفاق افتاده است و بیمارشان اکنون راه میرود، نه تنها «معجزه» نیست، بلکه قسمتی از تبلیغات سنگین دکانداران دین است برای جذب سرمایه از جیب خرافات ملت دین زده ومسخ شده!

هاشمی شاهرودی و سران نظام برای درمان به بهترین بیمارستانهای غربی میروند، اما برای من و تو چهار قل قرآن را فوت کردن_ تجویز میکنند!

اگر این انگل های شیعه راست میگویند، اول خودشان به امامزاده ها و گور امامان پناه ببرند و سلامتشان را از آقا امام رضا انگوری بخواهند!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها