افشای جنایتی دیگر از وحوش خامنه ای؛ کشف جسد امین بذرگر، از دوستان نزدیک زنده‌یاد نوید افکاری در کوه‌های دراک شیراز!

 فرهاد متقی، مجری و خبرنگار با انتشار مطلبی در توییتر از کشف جسد امین بذرگر در کوه‌های دراک شیراز خبر داد. امین بذرگر کشتی‌گیر و از دوستان نزدیک زنده‌یاد نوید افکاری، بارها به دلیل حمایت‌های خود از این جانباخته راه آزادی، توسط نیروهای امنیتی  تهدید شده بود. وی از چندین ماه پیش تاکنون به صورت ناگهانی ناپدید شده و تا امروز خانواده و نزدیکان او نتوانستند هیچ نشانی از وی پیدا کنند.

چنی پیش مطبوعات اینگونه این دلاور را معرفی کردند:

امین بذرگر کشتی‌گیر و دوست نوید افکاری، از ۷ ماه پیش ناپدید شده و تا امروز خانواده و نزدیکانش نتوانسته‌اند نشانی از او پیدا کنند.

حساب توییتر ۱۵۰۰تصویر نوشت: او پیش از ناپدید شدن، بارها از سوی نهادهای امنیتی تهدید شده و او را مجبور کرده بودند پست‌هایش راجع‌به نوید را پاک کند.

اوایل تیر ۱۴۰۰ برادر امین خبر از غیب شدن وی داد. امین بذرگر کارگر نجاری بوده و هنگامی که غیب شده مشغول به کار بوده؛ اما نه دستمزدش را از صاحب کار گرفته و نه وسایلش را از آنجا برده است.

سعید افکاری، اوایل شهریور و مدتی پس از غیبت امین، از فشار نیروهای امنیتی به اطرافیان نوید نوشته بود. سعید دو روز پس از نوشتن این موضوع بازداشت می‌شود و در حین بازجویی مدام از او می‌پرسیده‌اند: در متنی که نوشته‌ای منظورت دقیقا فشار به چه کسانیست؟

با توجه به همزمانی بازجویی سعید افکاری و غیبت امین بذرگر و تاکید بر روی یک سوال مشخص در حین بازجویی، احتمال آنکه نیروهای امنیتی از آنچه برای امین اتفاق افتاده مطلع بوده‌اند، بیشتر می‌شود.

به اشتراک بگذارید: