داعش پروژه مشترک جمهوری اسلامی و قطر و با چراغ سبز اوباما بود

مایک پمپئو امروز نزدیک به ۳۵ هزار ایمیل مخفی از هیلاری کلینتون که مرتبط با حزب دموکرات و باراک اوباما میباشد را افشا و با اجازه ترامپ از طبقه بندی خارج کرده است. در این مجموعه ایمیل ها رسوایی ارتباط و کمک های گوناگون اوباما و حزب دموکرات آمریکا به جمهوری اسلامی، همکاری قاسم سلیمانی با حزب دموکرات آمریکا برای ایجاد آشوب در منطقه، کمک حزب دموکرات آمریکا برای ایجاد هرج و مرج در منطقه از طریق اخوان المسلمین، جمهوری اسلامی و قطر، همکاری با چپگرایان، حمایت از روی کار آمدن اسلامگرایان سیاسی و دهها رسوایی دیگر فاش شده است که نشان میدهد سیاست کثیف حزب دموکرات از زمان کارتر تا امروز هیچ تغییری نکرده است اما مافیای رسانه ای تصمیم به بایکوت خبری این موضوع گرفته است.

ایمیل های هیلاری کلینتون نشان می دهد ک اوباما نقشه جدید برای خاورمیانه با استفاده از گروهای اسلامگرا در دست داشته اند که با ورود عربستان به بحرین و خیزش مردم مصر و سرنگونی محمد مرسی ناکام یافت.

داعش یک بازی کثیف بین اوباما ، مالکی و سلیمانی بود تا عراق را به شبه نظامیان جمهوری اسلامی به رهبری قاسم سلیمانی تحویل دهد.

برای خواندن ایمیل ها به آدرس وزارت خارجه (اینجا) مراجعه کنید. از انجایی که تعداد ایمیل ها زیادند و درباره موضوعات مختلفی هستند بهتر است در قسمت جستجو یعنی بالای صفحه سمت راست کلمه ایران را تایپ کنید. تقریبا 70-80 صفحه است که هر صفحه شامل 20-30 ایمیل است که مرتبط با ایران است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها