دکتر کاوه موسوی و اعلام تشکیل بنیاد “به مصونیت قضایی پایان دهید”

در بازار مکاره اپوزیسیون بی عمل، آقای کاوه موسوی را باید یک استثنا قلمداد کنیم. پس از سالها کسی در میان مخالفان رژیم پیدا شده است که با یک کار گروهی و حساب شده در کنار چهره های زحمت کشی چو آقای ایرج مصداقی و دوستانش، توانستند در حرکتی استثنائی یکی از جنایتکاران رژیم را به جرم مشارکت در کشتار ۶۷ دستگیر کنند که هم وحشت در دل جنایتکاران انداخت و هم باعث شد مردم دلگرمی پیدا کنند و بدانند اکر من و تو ما شویم، میشود در همین دنیای پر هیاهو و سیاست زده که منافع اقتصادی حرف اول را میزند، با کمک افراد کاربلد و رسانه های مستقل، جنایتکاران جمهوری اسلامی را به عدالت سپرد و منتظر روزی شد که تک تک کسانی که دستشان به خون ملت آلوده است، در دادگاه های بی طرف محاکمه شوند.

آقای کاوه موسوی و دوستانش پس از تجربه موفقی که در دستگیری حمید نوری در سوئد داشتند، اینبار قصد دارند با فراهم کردن بودجه کافی برای بنیاد حقوقی که به همین منظور تاسیس کرده اند (Ending Immunty Limited)، راه فرار جنایتکاران را ببندند و نگذارند امثال حمید نوری ها که دست در خون جوانان مملکت دارند، در کشورهای غربی آزادانه بچرخند و به ریش ملت بخندند.

حرکت تیم آقای موسوی و زحمات تلویزیون میهن و آقای ایرج مصداقی را به فال نیک بگیریم و با همیاری یکدیگر به جای شعارهای بی اثر، در یک حرکت عملی، عرصه را بر جنایتکاران رژیم تنگ کنیم. برای درگیر شدن با یک فرقه تبهکار و یک حکومت مافیایی، به بودجه نیاز داریم و این بودجه هم فراهم نخواهد شد، مگر تک تک ما به هر اندازه که میتوانیم همیاری کنیم، مطمئن باشید با سهیم شدن در این حرکت میهنی، یک اقدام عملی و گروهی را تمرین کرده ایم که هم فشار را از شانه های زندانیان داخل ایران کم میکند و هم شکنجه گران را به فکر فرو میبرد که فردایی هست و دیگر نمیتوانند همانند سالهای جهنمی دهه ۶۰، جنایت کنند و عقوبت نبینند!

این لینک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و برای کمک به این بنیاد اینجا را کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها