اعدام محمدمهدی کرمی و محمد حسینی؛ واکنش شماری از چهره‌ها و هنرمندان

اعدام محمد مهدی کرمی و محمد حسینی دو معترض دیگر امروز واکنش‌های زیادی به دنبال داشته است. شماری از چهره‌ها چون علی کریمی، حمید فرخ‌نژاد، گوگوش، پرستو صالحی و داریوش اقبالی با گذاشتن پست‌های در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌شان در این مورد نوشتند.

علی کریمی، فوتبالیست ایران که به یکی از چهره‌های اعترضات اخیر تبدیل شده، در اینستاگرام خود در استوری نوشته: «آی وطن، بی‌کس وطن، تا بیدار نشیم، بی‌دار نمی‌شیم.»

گوگوش، خواننده پاپ، ویدیویی از شعار دادن مرگ بر جمهوری اسلامی در کنسرت اخیرش را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و در استوری خود نوشته: «به نام پیامبر اسلام، دو محمد را کشتند. مرگ بر جمهوری اسلامی»!

پرستو صالحی، بازیگر نیز نوشته: «در کشور ما با هر اذان بیداد می‌کنند، اعدام می‌کنند. موذن اذان نگو، در کشور ما ضحاک به وقت اذان صبح خون می‌خورد، موذن اذان نگو.» ( اتفاقا باید به خانم صالحی یادآور شد اذان بخشی از فرهنگ آدمکشی تازیان است)

حمید فرخ‌نژاد، بازیگر دیگر نوشته: «بکش آقا بکش! نشود یک ماه گذشته باشد و تو کسی را اعدام نکرده باشی! چون لای خرمن این ناله‌ها یک آه قایم شده که نمیدانم کی و از حنجره کدومشان در میاید، ولی قطعا در میاید و شلیک میشود.»

داریوش اقبالی، خواننده و هنرمند نیز در استوری اینستاگرام خود نوشته: «یاور از ره‌رسیده، با من از ایران بگو، از فلات غوطه‌ور در خون بسیاران بگو، با زمستان که می‌تازد به قتل عام باغ، از گل خشمی که می‌روید در این گلدان بگو.» ( البته به این آقای داریوش باید یادآوری کرد که ایشان با صدای زیبایش نقش بزرگی در به ثمر رسیدن انقلاب خمینی داشتند و فریدون فرحزاد به خوبی به نقش ایشان و ایرج جنتی عطایی در برپایی آن جنون گاوی اوباش ۵۷ تی اشاره میکند. خوب است که داریوش نعشه از مذهب شیعه از سینه زنی و زنجیر زنی در صحنه اجرا، عبور کرده است و دوران جاهلی خویش را پشت سر گذاشته است)

هزار بار گوش کنیم!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها