اشغال ایران توسط جمهوری اسلامی و غارت و تقسیم آن میان وطن فروشان توسط آخوند، به روایت یک کلیپ!

این کلیپ یک دقیقه ای حال و روز ایران ویران شده است؛ ایرانی که با همکاری همین کیک خورها، مفت تسلیم خمینی و اوباش ۵۷ تی شد و پس از ۴۲ سال ویرانی و یغماگری، سهم مردم چرک دست ملایان است.

در این کلیپ کوتاه بیشتر از آن آخوند کثافت حال انسان از بی شخصیتی کسانی بهم میخورد که تا این درجه حقیر و بدبخت هستند که یک ملای بی همه چیز که دستهای ناپاکش را به صد جا فرو کرده است، تکه کیکی در کف دست این جماعت حقیر می‌اندازد و این جماعت رذل و بی غرور هم بدون اینکه لحظه ای فکر کنند چه بر سرشان دارد می آید، در مقابل این انگل عمامه به سر کرنش میکنند. مردمسالاری دینی و دموکراسی اسلامی و صدور انقلاب پیشکش، کمی آدم باشید و برای خودتان شخصیت قائل شوید!

معلوم است کثافتی به نام آخوند وقتی این حقارت نوکرانش را میبیند، در گوش سرباز میزند و در کهریزک ها به شما شیشه نوشابه فرو میکند و پس از ۱۲ سال در نزدیکی ایام انتصابات ۱۴۰۰ آخوندی، نخست وزیر امام جنایتکارشان تلفنی جویای حالمان میشود!

واکسن کرونا که هیچ، بی دلیل نیست که نان را هم اوباش جمهوری اسلامی از شما دریغ میکنند و برای شما مزدوران به اندازه چرک دستشان هم احترام قائل نمیشوند.خلایق هر چه لایق! همین بسیجی های بی شرف هم قسمتی از امت اسلام و «ملت» ایران هستند. حتی اگر ۱ درصد جامعه اینگونه پست و‌حقیر باشند، باید فاتحه ۹۹ درصد دیگر را خواند!

تکلیف ما با اوباش بسیجی و سپاهی و چماق کش اصولگرا که مشخص است، اما اصل سخنم با تو شهروند طبقه متوسط است که در بورس و چهار راه فردوسی و دیوار و شیپور مشغول رانت خواری و دلال بازی هستی، چندی دیگر انتصابات ۱۴۰۰ آخوندی است و برای چند روز داف و پاف بازی آزادانه، بروید در کنار خواهران چلوکبابی و برادران ساندیسی صف حماقت بکشید و باز به سفارش «اکبر گنجی» ها، به ری شهری ها و فلاحیان ها رای بدهید که مثلا «مصباح» ها و «یزدی» های گور به گور شده رای نیاورند و در نهایت وقاحت _ پس از ۲۴ سال بازی خوردن از خامنه ای و سپاه_ اینبار هم هیولای رییس جمهور نظامی را باد کنید و پیرزن را از تاکسی خالی بترسانید و دم از شعور و دموکراسی بزنید و به پیشواز انتخابات ۱۴۰۰ نه، به پیشواز رهبری مجتبی بروید و‌لابد، اینبار با شعار سلام بر ۴ سید فاطمی ، خمینی و رییسی و هر ۲ خامنه ای!

طبقه انگل و دلال صفت متوسط، اینبار لطف کنید پس از «سبز» شریفی که در سال ۸۸ به خون نشست و با حماقت و خیانت بی نظیر شما چهار سال بعد تبدیل به «بنفش» شد، رنگ «قهوه ای» را به عنوان سمبل انتخاب کنید؛ که هم به ریش خاتمی و رییسی و قالیباف و روحانی و رییسی و خامنه ای می آید، هم به حال و روز ما و شما!

میدانم وارد شدن به دایره نقد «مردم» عاقبت خوبی ندارد اما چه کنم که این کلیپ چنان جان و‌جهانم را سوزانده است که جز تقدیم رکیک ترین الفاظ برای پیامبر و‌امامان و پیروان خمینی، حرف دیگری نمیتوانم داشته باشم.

ما با چه رویی وقتی صف یک میلیون رمه ای که با پای پیاده به اربعین حسین در کربلا میروند_ را میبینیم_ باز خودمان را با آمریکا و انگلیس و بحث بر سر این سوال چندش آور که پادشاهی بهتر است یا جمهوری، مسخره خاص و عام میکنیم!؟

با چه رویی وقتی حقارت ساندیس خورها و بسیجیان و بچه مسجدی ها را میبینیم، انتظار داریم اوضاع کشورمان خوب باشد!؟

با چه رویی وقتی چنین حکومت جاهل و‌جنایتکاری را در قرن ۲۰ بر سر کار آورده ایم، دم از سوسمار خوردن اعراب میزنیم!؟

گیرم ۱۴۰۰ سال پیش اعراب سوسمار میخوردند، حالا چه؟ دوبی و قطر و عربستان و بحرین را نمیبینید؟ رفاه اقتصادی و جهانی شدن آنها را ول کرده ایم و‌مدام دم از کورش و داریوش هخامنشی میزنیم که چه!؟

کدام کورش؟ کدام داریوش؟ یک ایرانی زاده قرن معاصر، چه شباهتی به کورش و داریوش دارد که به آنها افتخار میکند؟ دروغ نمیگوییم؟ کار میکنیم؟ مطالعه داریم؟ درخت میکاریم؟ جهان را فتح کرده ایم؟ چه چیزی امروز برای ما مانده است که اینچنین توهم «بهترین» ها «حق» ماست، را داریم!؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها