اسرائیل ستیزی آنهم در قلب اپوزیسیون!!

یکی از افرادی که با دوپینگ رسانه ها تبدیل به چهره شاخص علیه جمهوری اسلامی شده در بروکسل حاضر نشده با یک خبرنگار اسرائیلی مصاحبه کند و گفته من مخالف اسرائیل هستم.

جل الخالق! عجب آخر و عاقبتی پیدا کرده این اپوزیسیون ما.

کجای راه را اشتباه رفتیم که افکار خامنه ای در هسته مرکزی اپوزیسیون بازیافت شد؟ خامنه ای هم ورزشکاران را تشویق می کند با حریف اسرائیلی روبرو نشوند چون اسرائیل را برسمیت نمی شناسد.

هیچ اشکالی ندارد کسی در غرب زندگی کند اما از نظر فکری مثل خامنه ای باشد و با اسرائیل دشمن باشد اما واقعا جای چنین فردی در قلب اپوزیسیون ایرانی است؟

مردم داخل ایران زندگی شان بخاطر همین مزخرفات خمینی و خامنه ای تباه شد.

مردم ایران دیگر  دشمن هیچ کشوری نیستند و از چنین افکار پوسیده باقیمانده از جنگ سرد بیزارند و دنبال یک زندگی نرمال مثل دوران قبل از فتنه ۵۷ هستند. اما با کمال تعجب می بینیم اکنون افرادی تبدیل به چهره شاخص مخالف رژیم شده اند که از نظر فکری چند سال نوری با مردم داخل ایران فاصله دارند. مردم ما خواهان دوستی با همه جهان از جمله با اسرائیل هستند اما چهره شاخص اپوزیسیون ما عاشق یاسر عرفات!!

متاسفانه ریشه همه این بدبختی ها به این برمیگردد که ما رسانه نداریم. رسانه های فارسی عمدتا در قبضه ژورنالیستهای صادراتی اصلاح طلب و استمرار طلب تربیت یافته رژیم آخوندی است. اینها قادرند حتی به تروریستها کت و شلوار و کراوات بپوشانند و بعنوان رهبر سیاسی به ملت قالب کنند.

در این شرایط پرتلاطم، وظیفه روشنگری میهن پرستان بیش از هر زمان دیگری حیاتی و با اهمیت تر است.

توضیح: خبرنگاری که در بروکسل از حامد اسماعیلیون دعوت به مصاحبه کرده خانم روزا پرتو (ایرانی-اسرائیلی) بوده @RosaParto

ضمن اینکه خبرنگار دیگر اسرائیلی نیز همین موضوع را تایید کرده است.

     

به اشتراک بگذارید: