استاندارد دوگانه حزب بی شرف دموکرات؛ حالا وقت صحبت از توطئه بر علیه شاه و ایران است!

من از هیچکس به اندازه «جیمی کارتر» بدم نمی آید. مردی پست فطرت و بی پرنسیپ که با علم به اینکه میدانست خمینی و تروریست های اطرافش چه جانورانی هستند، نه تنها به شاه فشار آورد که فضا را برای فعالیت های تروریستی این افراد مساعدتر کند بلکه دیگرانی چو بی بی سی فارسی هم شدند پیک و بلندگوی خمینی تروریست، چرا؟ چون منافع جهان و‌منطقه در این بود که ایران بزرگ را از میان بردارند.

چقدر ساواک و شاه را میکوبیدند که چرا کتاب های خمینی و نشریات چریک های جنایتکار را ممنوع اعلام کرده است؟ براستی این غربی ها نمیدانستند در کتاب های خمینی که در آن جهاد و بچه بازی و سکس با کودک شیرخواره تبلیغ شده است، چقدر برای یک جامعه عقب افتاده که ۱۴۰۰ سال تحت تاثیر اسلام بوده است، خطرناک است؟

آنها نمیدیدند فداییان و توده ای های بی وطن و‌چریک های بمب گذار و سیانور خور چگونه دارند ایران را ویران میکنند و دو دستی ایران را دارند به دره «جمهوری اسلامی» هل میدهند؟ نه! خیلی هم‌ خوب میدانستند، اما «منافع ملی» این کشورها ایجاب میکرد که ایران و شاه بلندپروازش را از میان بردارند.

چه شد آن معیارهایی که فقط برای شاه خوب بود و اکنون که به خودشان که رسید، آزادی بیان برای هرکس و هر جایی خوب نیست!؟

به گزارش همان شبکه بی بی سی که اعلامیه های خمینی تروریست را از رادیویش هر شب برای مردم هیجان زده و نا آگاه ایران پخش میکرد، امروز شبکه اجتماعی توییتر از مسدود شدن کامل و دایمی حساب دونالد ترامپ خبر داده است.

بخش ایمنی توییتر علت این تصمیم را پیشگیری از احتمال «تشویش و ترغیب به خشونت بیشتر» عنوان کرده است.

ترامپ بیش از ۸۸ میلیون فالور در توییتر داشت و از آن به عنوان تربیون اصلی برای انتشار اظهارات و حتی تصمیم‌های مهم خود در کاخ‌سفید استفاده می‌کرد.

فیسبوک هم روز گذشته اعلام کرده بود که دست کم تا پایان مراسم تحلیف و انتقال قدرت به جو بایدن، حساب کاربری آقای ترامپ در فیسبوک و اینستاگرام را تعلیق کرده است.

از همه جالب تر زمانی است که بی بی سی گزارش میدهد :

گوگل پارلر را مسدود کرد

در تحول مهمی دیگر، رسانه‌های آمریکایی از تصمیم گوگل، غول دنیای مجازی، برای مسدود کردن شبکه اجتماعی پارلر خبر داده است.

پارلر یک اپلیکیشن و شبکه اجتماعی نسبتا زیرزمینیاست که در چند ماه گذشته به پاتوق راست‌گرایان افراطی و کسانی که به برتری نژادسفید باور دارند بدل شده بود. پارلر رسالت خود را ایجاد پلتفرمی برای «آزادی بیان» عنوان می‌کند.

به گزارش نشریه اکسیوس، گوگل دلیل این تصمیم را مشخص نبودن سیاست‌گذاری پارلر در زمینه محتویات منتشر شده در آن عنوان کرده است و گفته تا زمان شفاف نشدن این مرامنامه اجازه دانلود شدن اپلیکیشن پارلر بروی پلتفرم‌های گوگل را نخواهد داد.

روز جمعه و همزمان با مسدود شدن حساب کاربری دونالد ترامپ بروی توییتر، بسیاری از احتمال پیوستن او به پارلر خبر دادند.

دیدید!؟ به همین راحتی تمام حرفهایی که درباره شاه و ایران و دموکراسی و آزادی بیان میزدند را وقتی به خودشان رسید و قرار شد طرفداران ترامپ «انقلاب شکوهمندی» را رقم بزنند، «خوب» شد و همان کارهای بد دیروز شاه و ساواک، شد حفظ امنیت ملی!

براستی که تاریخ بزرگترین آموزگار بشر است. ملت ایران، نه تنها ممنوع شدن کتاب های خمینی و نشریات گروهک های تروریستی در زمان آشوب ۵۷ کار درستی بود ، بلکه باید کل قرآن و‌حوزه و مساجد هم در ایران یک روز برای همیشه تعطیل شود. مذهبی که در آن کودک آزاری و برده داری و غارت خانه های کفار و اسیر کردن زن و بچه مردم و قطع دست دزد خرده پا و کور کردن چشم و «سنگسار» زن به جرم همخوابگی با غیر شوهرش و کتک زدن و قصاص آزاد باشد،نه تنها بر خلاف امنیت ملی است بلکه بر خلاف امنیت جهانی و کرامت انسانی است؛ اما آیا این حرامیان حزب دموکرات نمیدانستند!؟

خیر، خوب هم میدانستند خمینی کیست و طرفداران شارلاتان و دروغگویش چه جنایتکارانی هستند، اما بلندگو و فضا را برای فعالیت این ویروس ها مهیا کردند تا کسی برایشان شاخ و شانه نکشد و قیمت نفت را بالا نبرد و ایران را موی دماغ اقتصاد یغماگرشان نکند!

این حرامیان مثلا «دموکرات» همانها هستند که «طالبان» و «داعش» را برای «منافع ملی» و «منافع شخصی» خلق کردند و هرگز به زندگی میلیونها انسان عقب افتاده و قربانی «اسلام» جنایتکار فکر نکردند. این دموکراتها همان هایی هستند که کشور رو به پیشرفت ایران را که پس از فاجعه سلسله قاجار داشت یواش یواش از بربریت اسلامی فاصله میگرفت و در مواردی چو حجاب و برابری زن و مرد و سیستم دادگستری و سوادآموزی و به طور کل «تجدد»، به پیشرفت های قابل ملاحظه ای رسیده بود، با حمایت از خمینی و اوباش چریک و هفت تیرکشش که دوره های آدمکشی را در فلسطین و لبنان و لیبی گذرانده بودند، ایران را به این روزی انداختند که امروز علنا هشتاد و چند میلیون ایران در زندانی به وسعت ایران دارند در سایه ترس و وحشت زندگی میکنند و نه هوا دارند و نه آب و نه هیچ چیز دیگر!

نمونه دیگری از این اشتباهات که خود ایرانی ها در شبکه های اجتماعی مرتکب میشوند، دادن «بلندگو» به طرفداران نظام و سپاه تروریستی است. طرف آرم سپاه پاسداران و یا سردار کتلت شده اسلام را گذاشته است عکس پروفایلش و در هیچ شبکه اجتماعی معروف به دلیل اعتقاد به «تروریسم» حق فعالیت ندارد اما میبینیم در فلان شبکه اجتماعی و معروف ایرانی دارد فعالیت میکند و راست راست اهداف امام راحل و امام شخمی فعلی را به سمتان پرتاب میکند و وقتی هم اعتراض میکنیم، میگویند «آزادی بیان» است و میشوند دایه دلسوزتر از مادر برای آزادی بیانی که محصولی کاملا «غربی» است.

آقایان دموکرات، برای من ایرانی اصلا مهم نیست که ترامپ رییس جمهور باشد یا اسلیپی جو ، اما وقتی رفتار امروزتان را که میبینم، فقط با خودم می گویم چگونه وقتی کوچکترین نشانه از شورش و «انقلاب» در جامعه خودتان احساس کردید، تمام قوانین و آزادی بیان و … برایتان کشک شد و منافع آمریکای خودتان و‌ملتش را در نظر گرفتید، اما وقتی جنایتکاری به نام خمینی، در محیطی که اکثریت مردمانش به دلیل ۱۴۰۰ سال فلاکت اسلامی سواد نداشتند و به زور اقتدار رضا شاه و پسرش کمی از بربریت اسلامی فاصله گرفته بودند، خمینی را کردید «گاندی اسلامی» و با پر و بال دادن به فتنه ۵۷ و مشتی جوان نادان مثلا فرنگ رفته، در نوفل لوشاتو بنای امپراتوری وحشت جمهوری اسلامی را خشت زدید و زندگی چند نسل از ایرانیان را تباه کردید و هنوز هم میکنید!

یادمان نرفته است که مردم مظلوم ایران چگونه در زمان جنبش سبز فریاد میزدند :

اوباما، یا با اونا یا با ما!

و حاج حسین هم‌چگونه نامه فدایت شوم برای جنایتکار بزرگی به نام خامنه ای نوشت و باعث شد با برجام ننگینش جیب ملایان پر تر شود و شمشیرشان برنده تر، آقایان حزب دموکرات، آنقدر وقیحشان کردید که در دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ علنا اینترنت را قطع کردند و مردم بی دفاع را به رگبار بستند و آب از آب تکان نخورد و باز گلی به جمال همین ترامپ لات و لمپن که حداقل کابینه اش علنا این جنایت ها را محکوم کرد و تحریم هایی برای ناقضان حقوق بشر در ایران وضع کرد، اما شما حرامیان دموکرات چه؟ یک روز دست خمینی را فشار دادید و روز دیگر دست خامنه ای را تا یک ملت را بر اساس منافع کمپانی های نفتی و اسلحه سازی خودتان به تباهی بکشید، چرا که منافع اقتصادی شما همیشه در وجود «ایران ضعیف» است. شما حرامیان جمهوری اسلامی را میخواهید، به شرطی که برایتان شاخ و شانه واقعی (بمب اتم) نکشد، گر نه اگر ۸۳ میلیون ایرانی از آلودگی هوا و فقر و فحشا بمیرند، برای شما حرامیان تنها و تنها منافع خودتان مهم است و بس!

وقت آن رسیده است که ما ایرانیان تنها بر داشته های خود حساب کنیم و با درس گرفتن از گذشته، «دنده عقب» به مسیر درست برگردیم. مملکت داری و حکمرانی در کشورهای اسلام زاده، با قواعد خاصی امکان پذیر است و کار هرکسی نیست!

و سوال آخرم از شما دموکراتها و رییس جمهور مردگان و زندگان آمریکایی این است :

از این پس وقتی آخوندها و ملایان اینترنت را قطع کردند، چگونه میخواهید قطع کردن صدای ترامپ و طرفدارانش را توجیه کنید؟ همین فردا است که ملایان فریاد بیاورند که دیدید؟ اینها هم مثل ما به آزادی بیان اعتقاد ندارند!

ننگ و نفرین بر شما باد که با انقلاب ۵۷ و عدم حمایت از ملت ایران در زمان جنبش سبز، نشان دادید که همزیستی مسالمت آمیز چپ و مسلمان اتفاقی نیست!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها